NoImePriimekSpolKlub/DruštvoIzberi razdaljo
1asstestMoškifdbTek na 10 km - ŠK pokal
2RokŽniderMoškiTek na 10 km - ŠK pokal
3Robert Zakrajšek MoškiTek na 5 km
4GalŠepicMoškiBoks klub LEGIONARTek na 10 km - ŠK pokal
5Lara KarićŽenskiOtroški teki
6DenisKarićMoškiOtroški teki
7AnteBilobrkMoškiŠD IzlakeTek na 10 km - ŠK pokal
8Blaž Lupše MoškiŠentjur Power Tek na 10 km - ŠK pokal
9NatasaKidricŽenskiTek na 10 km - ŠK pokal
10ŠpelaRežekŽenskiTek na 5 km
11NinaButŽenskiŠportno društvo AspectusTek na 5 km
12AvgustMANFREDAMoškiFlying lizardsTek na 10 km - ŠK pokal
13MartinPlavčak MoškiTek na 5 km
14PeterVerčkoMoškiFlying lizardsTek na 10 km - ŠK pokal
15ZoranJankovičMoškišportni center aspectusTek na 5 km
16GoranJankovičMoškišportni center aspectusTek na 5 km
17DenisKanclerMoškiFKRMTTek na 10 km - ŠK pokal
18Branko JanezRojcMoškiŠD BRAZDE VZDRŽLJIVOSTITek na 10 km - ŠK pokal
19AmalijaRojcŽenskiŠDBRAZDE VZDRŽLJIVOSTITek na 10 km - ŠK pokal
20AnitaJodlŽenskiŠportni center AspectusTek na 5 km
21AnemariCepŽenskiTek na 5 km
22AnaČobecŽenskiTek na 5 km
23MatejaSajkoŽenskiTek na 5 km
24ZdenkaŽeleznikŽenskiTek na 5 km
25Aleksander Kolmanko MoškiTek na 10 km - ŠK pokal
26IVAŠAFHALTERŽenskiOtroški teki
27KatjaGradecki MujanovićŽenskiAspectus športni centerTek na 5 km
28AlenMujanovićMoškiOtroški teki
29Sara MujanovićŽenskiOtroški teki
30Lorena GradeckiŽenskiOtroški teki
31PatricijaDrozgŽenskiŠportni center AspectusTek na 5 km
32TadejaŠmidŽenskiŠportno društvo AspectusTek na 5 km
33MatejaFrangež-HermanŽenskiTek na 10 km - ŠK pokal
34BenjaminHermanMoškiOtroški teki
35PETERPLEVČAKMoškiWOLOLOTek na 10 km - ŠK pokal
36MacaJuvan Ženski/Tek na 10 km - ŠK pokal
37MatejaRantŽenskiTek na 10 km - ŠK pokal
38BogomirDreierMoški.Tek na 10 km - ŠK pokal
39MihaPetelinekMoškiTek na 10 km - ŠK pokal
40JOŽEGROBINMoškiTek na 10 km - ŠK pokal
41DarjaFerličŽenskiTek na 5 km
42VALERIJAKARNEŽAŽenskiKSIMONFITTek na 5 km
43Špela JugŽenskiTek na 5 km
44AndrejaKlemenčič ŽenskiTek na 5 km
45Doroteja Čebular ŽenskiKsimonfit Tek na 5 km
46Amanda Pajek ŽenskiKsimonfit Tek na 5 km
47NivesRajherŽenskiKsimonfit Tek na 5 km
48Suzana Peer Kvas ŽenskiKsimonfit Tek na 5 km
49Suzana ŠpiljakŽenskiKsimonfit Tek na 5 km
50Alenka PelkoŽenskiKsimonfit Tek na 5 km
51Sandra Pušaver ŽenskiKsimonfit Tek na 5 km
52Doroteja Šramel ŽenskiKsimonfit Tek na 5 km
53KsenjaŠef ŽenskiKsimonfit Tek na 5 km
54JanjaBegŽenskiKsimonfit Tek na 5 km
55Ana-MariKrivec ŽenskiKsimonfit Tek na 5 km
56Danijela HostićŽenskiKsimonfit Tek na 5 km
57Simona Kidrič ŽenskiKsimonfit Tek na 5 km
58Vanesa Kidrič ŽenskiKsimonfit Tek na 5 km
59IvanaAntlej ŽenskiKsimonfit Tek na 5 km
60MajaPavićŽenskiKsimonfit Tek na 5 km
61Saša Lampret ŽenskiKsimonfit Tek na 5 km
62Tomi LamprehtMoškiKsimonfit Tek na 5 km
63Patricija Kubale ŽenskiKsimonfit Tek na 5 km
64Jolanda Vreš ŽenskiKsimonfit Tek na 5 km
65JernejaMedvedŽenskiKsimonfit Tek na 5 km
66Irena HladinŽenskiKsimonfit Tek na 5 km
67Doris Spudić KoffiŽenskiKsimonfit Tek na 5 km
68SimonKoffi MoškiKsimonfit Tek na 5 km
69Nina ZdrčnikŽenskiKsimonfit Tek na 5 km
70Boris Črešnar MoškiKsimonfit Tek na 5 km
71TomislavaSolmanŽenskiKsimonfit Tek na 5 km
72AnitaKrumpak Zupan ŽenskiKsimonfit Tek na 5 km
73AnjaAndreluh ŽenskiKsimonfit Tek na 5 km
74Natalija Drofenik ŽenskiKsimonfit Tek na 5 km
75Petra Krumpak ŽenskiKsimonfit Tek na 5 km
76AnjaOsek ŽenskiKsimonfit Tek na 5 km
77MarinaHunskiŽenskiKsimonfit Tek na 5 km
78AnjaZupaničŽenskiKsimonfit Tek na 5 km
79Klavdija Cehner Žerdoner ŽenskiKsimonfit Tek na 5 km
80MarjanŽerdoner MoškiKsimonfit Tek na 5 km
81Maja LeskovarŽenskiKsimonfit Tek na 5 km
82Natalija Cerovski ŽenskiKsimonfit Tek na 5 km
83TanjaHalužanŽenskiKsimonfit Tek na 5 km
84Saša GobecŽenskiKsimonfit Tek na 5 km
85RenataŠpoljarŽenskiKsimonfit Tek na 5 km
86Jerneja Križan ŽenskiKsimonfit Tek na 5 km
87Dunja Križanec ŽenskiKsimonfit Tek na 5 km
88JasminaPetek ŽenskiKsimonfit Tek na 5 km
89Gabrijela GluhakŽenskiKsimonfit Tek na 5 km
90KatjaOgrincŽenskiKsimonfit Tek na 5 km
91Jožica Metličar ŽenskiKsimonfit Tek na 5 km
92TanjaFricŽenskiKsimonfit Tek na 5 km
93Cvetka ŽižekŽenskiKsimonfit Tek na 5 km
94MatejPribicevicMoškiKsimonfit Tek na 5 km
95Valentina HalužanŽenskiKsimonfit Tek na 5 km
96VesnaStaroveškiŽenskiTek na 5 km
97BoštjanHorvatMoškiVEGAN.SITek na 10 km - ŠK pokal
98MartinaBukovecMoškiTek na 10 km - ŠK pokal
99DARINKABOŠNAKŽenskiVARUH ZDRAVJATek na 10 km - ŠK pokal
100ZdravkoČufarMoškiTAOTek na 10 km - ŠK pokal
101AlešKrumpakMoškiMilanovo Planinsko DruštvoTek na 5 km
102MatijaRampreMoškiTek na 10 km - ŠK pokal
103Viktorija KobilšekŽenskiKsimonfit Tek na 5 km
104ZuzanaPočivavšekŽenskiKsimonfit Tek na 5 km
105BojanaVidiček ŽenskiKsimonfit Tek na 5 km
106NikaZobecŽenskiKsimonfit Tek na 5 km
107KatjaČebularŽenskiKsimonfit Tek na 5 km
108Andreja VukŽenskiKsimonfit Tek na 5 km
109SamantaTurnerŽenskiKsimonfit Tek na 5 km
110LidijaŽekarŽenskiKsimonfit Tek na 5 km
111KlavdijaPotočnik ŽenskiKsimonfit Tek na 5 km
112MajaSmoleŽenskiKsimonfit Tek na 5 km
113NikitaMatović ŽenskiTek na 10 km - ŠK pokal
114BlažMehMoškiŠD ŠentiljTek na 10 km - ŠK pokal
115JanMehMoškiŠD ŠentiljTek na 10 km - ŠK pokal
116KarmenŠtihŽenskiPerun AcademyTek na 10 km - ŠK pokal
117ŠtefanRobičMoškiMaratonsko društvo RobičTek na 10 km - ŠK pokal
118Branko JanezRojcMoškiŠD BRAZDE VZDRŽLJIVOSTITek na 10 km - ŠK pokal
119AmalijaRojcMoškiŠD BRAZDE VZDRŽLJIVOSTITek na 10 km - ŠK pokal
120ALEŠHUDERNIKMoškiTek na 10 km - ŠK pokal
121Aleš BevcMoškiTek na 5 km
122RenataVetrihŽenskiAD ŠtajerskaTek na 10 km - ŠK pokal
123ManuelaKlinc ŽenskiŠportni center Aspectus Tek na 5 km
124JelenaLončarŽenskiTek na 5 km
125AmadejaIvanušaŽenskiOtroški teki
126AnejaIvanušaŽenskiOtroški teki
127TilenDimnikMoškiTek na 5 km
128Natalija Drovenik ŽenskiKsimonfit Tek na 5 km
129RenataHunski VindišŽenskiKsimonFitTek na 5 km
130LiliNemec ZlatolasŽenskiTek na 5 km
131ZalaZlatolasŽenskiOtroški teki
132NikoPušnikMoškiflying lizardsTek na 10 km - ŠK pokal
133Pika Stefe vozkŽenskiOtroški teki
134Branko ŠvajgerMoškiTS RadenskaTek na 10 km - ŠK pokal
135MartinaZdolšekŽenskiOtroški teki
136JernejZdolšekMoškiOtroški teki
137TjašaKos StrašekŽenskiTek na 10 km - ŠK pokal
138NušaArzenšekŽenskiOtroški teki
139NejcArzenšekMoškiOtroški teki
140ViljemBlatnikMoškiTK MežicaTek na 10 km - ŠK pokal
141ROKOHOHNJECMoškiOtroški teki
142NikoHohnjecMoškiOtroški teki
143BoštjanLeskovarMoškiTek na 10 km - ŠK pokal
144TilenNipičMoškiRK Maribor BranikTek na 10 km - ŠK pokal
145ZLATKOVESELIČMoškiDŠK POŠTARTek na 5 km
146MARJANRIHTARIČMoškiŠD RIKITEAMTek na 10 km - ŠK pokal
147MatejŽajdelaMoški/Tek na 10 km - ŠK pokal
148RokKukoljMoškiTD SavinjčanTek na 10 km - ŠK pokal
149DejanŽoharMoškiTek na 10 km - ŠK pokal
150RomanGračnarMoški/Tek na 10 km - ŠK pokal
151DarkoVozličMoškiTek na 10 km - ŠK pokal
152DavidVozličMoškiTek na 10 km - ŠK pokal
153ZdravkoČufarMoškiTAOTek na 10 km - ŠK pokal
154LaraKregarŽenskiOtroški teki
155ZalaKregarŽenskiOtroški teki
156BlažKregarMoškiZD ŠMARJE PRI JELŠAHTek na 10 km - ŠK pokal
157TomažMikoličMoškiZD ŠMARJE PRI JELŠAHTek na 10 km - ŠK pokal
158Blaška KregarŽenskiZD ŠMARJE PRI JELŠAHTek na 5 km
159ALEKSANDERANDERLUHMoškiZD ŠMARJE PRI JELŠAHTek na 10 km - ŠK pokal
160LUČKA REGORŠEKŽenskiZD ŠMARJE PRI JELŠAHTek na 5 km
161UROŠPUŠNIKMoškiZD ŠMARJE PRI JELŠAHTek na 10 km - ŠK pokal
162FILIPKRESNIKMoškiZD ŠMARJE PRI JELŠAHTek na 10 km - ŠK pokal
163MATICMASTNAKMoškiZD ŠMARJE PRI JELŠAHTek na 10 km - ŠK pokal
164SAŠO MURKOMoškiZD ŠMARJE PRI JELŠAHTek na 10 km - ŠK pokal
165VESNALIMBEKŽenskiZD ŠMARJE PRI JELŠAHTek na 5 km
166Slavica DrameŽenskiZD ŠMARJE PRI JELŠAHTek na 5 km
167MATIJAČAKŠMoškiZD ŠMARJE PRI JELŠAHTek na 5 km
168OLJAMESECŽenskiZD ŠMARJE PRI JELŠAHTek na 5 km
169ANA SRBOTNJAKŽenskiZD ŠMARJE PRI JELŠAHTek na 5 km
170JASNAŽERAKŽenskiZD ŠMARJE PRI JELŠAHTek na 5 km
171KATJAVIDEŽenskiZD ŠMARJE PRI JELŠAHTek na 5 km
172BarbaraFidlerŽenskiZD ŠMARJE PRI JELŠAHTek na 5 km
173RokDrameMoškiTek na 5 km
174Neža DrameŽenskiOtroški teki
175IvaBoštjančičŽenskiOtroški teki
176AnžeBoštjančičMoškiOtroški teki
177ŽigaSrnecMoški/Tek na 5 km
178InesKucisŽenskiTek na 5 km
179Severino Ogrizek MoškiTek na 10 km - ŠK pokal
180AnjaMikšaŽenskiKsimonfitTek na 5 km
181ManuelaGolobŽenskiTek na 10 km - ŠK pokal
182SašavenekŽenskišd radostTek na 10 km - ŠK pokal
183žigabelejMoškiTek na 10 km - ŠK pokal
184Jasmina SekušakŽenskiindividualacTek na 10 km - ŠK pokal
185DenisHostnikMoškiZoc travelOtroški teki
186IvaČakšŽenskiOtroški teki
187SandiBrumenMoškiTek na 10 km - ŠK pokal
188KajaBelecŽenskiOtroški teki
189MilanRoškarMoškiTek na 10 km - ŠK pokal
190KlemenHrastnikMoškiTek na 10 km - ŠK pokal
191ADELBALČINOVIĆMoškiVKITŠD BAKOVCITek na 10 km - ŠK pokal
192DARKOVEREŠMoškiVKITŠD BAKOVCITek na 10 km - ŠK pokal
193MatjazPetekMoškiVDCTek na 5 km
194blankazvonarekŽenskiVDCTek na 5 km
195marjanjancicMoškiVDCTek na 5 km
196andrejfijavzMoškiVDCTek na 5 km
197Maj ŠimunićMoškiOtroški teki
198JakobŠimunićMoškiOtroški teki
199ErvinNovakMoškiTek na 10 km - ŠK pokal
200MarioVračićMoški-Tek na 10 km - ŠK pokal
201UrbanŠturmMoški/Tek na 10 km - ŠK pokal
202MatijaKrajncMoškiOtroški teki
203MojcaKrajncŽenskiOtroški teki
204MartinKrajncMoškiOtroški teki
205BrankoGornjakMoškiFlying lizardsTek na 10 km - ŠK pokal
206MatjažGobecMoškiGO! Sporthotel&resortTek na 10 km - ŠK pokal
207aleksander podbrežnikMoškividemTek na 5 km
208žigapodbrežnikMoškividemOtroški teki
209žigapodbrežnikŽenskividemOtroški teki
210ernestkramaršičMoškividemTek na 5 km
211LauraKantociŽenskiTek na 5 km
212Bostjan OzmecMoškiŠD Sv. TrojicaTek na 10 km - ŠK pokal
213MihaelaGajserŽenskiŠD RimTek na 10 km - ŠK pokal
214MaticBombekMoškiŠD RimTek na 10 km - ŠK pokal
215VitaJagodičŽenskiOtroški teki
216AndrejPolakMoškiTek na 10 km - ŠK pokal
217MatejKRANERMoškiŠD Sv. TrojicaTek na 10 km - ŠK pokal
218tatjanapocivavsekŽenskiVDCTek na 5 km
219bostjanstrnadŽenskiVDCTek na 5 km
220jasminabracunŽenskiVDCTek na 5 km
221sergejastefancicŽenskiVDCTek na 5 km
222bostjanskodicMoškiVDCTek na 5 km
223jovitaruslŽenskiVDCTek na 5 km
224barbarastembergerŽenskiVDCTek na 5 km
225andrejkoprivcMoškiVDCTek na 5 km
226paulinadenkovskiŽenskiVDCTek na 5 km
227MilošLičinaMoškiPTUJTek na 10 km - ŠK pokal
228MihaOjsteršekMoškiTek na 10 km - ŠK pokal
229MajaDrameŽenskiOtroški teki
230ZarjaIgličŽenskiOtroški teki
231Vita IgličŽenskiOtroški teki
232ANDREJ GROBINMoškiTek na 5 km
233UrošPolancMoškiCherryBox24Tek na 5 km
234HijacintaŽoharŽenskiTD ŠIKTek na 10 km - ŠK pokal
235TonePodkrajšekMoškiIzlakeTek na 10 km - ŠK pokal
236 faniPodkrajšekŽenskiIzlakeTek na 10 km - ŠK pokal
237urhtoplakMoškiŠP POWERTek na 10 km - ŠK pokal
238ŽanaLojenŽenskiTek na 5 km
239SabinaŠketŽenskiTek na 5 km
240ŠtefanRobičMoškiaratonsko društvo RobičTek na 10 km - ŠK pokal
241AnžeNezmah OsekMoškiOtroški teki
242AžbeNežmah OsekMoškiOtroški teki
243AlešAnošekMoškiPerun AcademyTek na 5 km
244TilenTronteljMoškiTek na 5 km
245Vita PlaninšekŽenskiOtroški teki
246MartinPlaninšekMoškiOtroški teki
247tinagolobŽenskiOtroški teki
248ajdagolobŽenskiOtroški teki
249juregolobMoškiOtroški teki
250AljaPšeničnikŽenskiOtroški teki
251TjanGrobovšekMoškiOtroški teki
252Filip KovačičMoškiOtroški teki
253GalKovačičMoškiOtroški teki
254JožePlanklMoškiJPS TeamTek na 10 km - ŠK pokal