NoImePriimekSpolKlub/DruštvoIzberi tekPlačano
1TinatestŽenskiGlavni tek na 10 km
2AnžeForteMoškiGlavni tek na 10 km
3NalForteMoškiOsnovnošolski teki
4RosvitaPavlinŽenskiGlavni tek na 10 km
5SabinaPodbevšekŽenskiOŠ DobrovaOsnovnošolski teki
6POLONALOGARŽenskiMETREL HORJULGlavni tek na 10 km
7JankoLogarMoškiMETREL HORJULGlavni tek na 10 km
8EvaLogarŽenskiMETREL HORJULGlavni tek na 10 km
9UrškaLamovecŽenskiPedagoška fakultetaGlavni tek na 10 km
10NedimSmajlovicMoškiGlavni tek na 10 km
11Martina Padar ŽenskiFitnes Energy Ivančna Gorica Glavni tek na 10 km
12JasminaPeterleŽenskiGlavni tek na 10 km
13MatejVerbajsMoškiGlavni tek na 10 km
14ŽigaSajovicMoškiGlavni tek na 10 km
15ErikAdamljeMoškiOtroški tek (do 5 let)
16MARIELATODOROVIČŽenskiŠPORTNO DRUŠTVO PREDILECGlavni tek na 10 km
17dušan murgeljMoškiGlavni tek na 10 km
18klemenmurgeljMoškiOsnovnošolski teki
19nejcmurgeljMoškiOsnovnošolski teki
20Zdenka NenaŠerbinek ŽenskiGlavni tek na 10 km
21Nataša Šerbinek ŽenskiGlavni tek na 10 km
22AnjaStadler ŽenskiGlavni tek na 10 km
23NejcZavrsnikMoškiOsnovnošolski teki
24MatejBajdeMoškiŠD Partizan DolskoGlavni tek na 10 km
25ZojaBajdeŽenskiOsnovnošolski teki
26BojanKopač MoškiGlavni tek na 10 km
27LeonŽeleznikMoškiOtroški tek (do 5 let)
28Primož KotarMoškiOtroški tek (do 5 let)
29Patricija KotarŽenskiOsnovnošolski teki
30erminmujicMoškiGlavni tek na 10 km
31PatrikCeglar ČakšMoškiOŠ GRDEC, POŠ JEVNICAOsnovnošolski teki
32BORISMIKLAVČIČMoškiGlavni tek na 10 km
33ELINMIKLAVČIČŽenskiOtroški tek (do 5 let)
34DenisAgovićMoškiSrednješolski tek 3,6 km
35BenjaminBrazdaMoškiOtroški tek (do 5 let)
36mirancvetMoškiKGT Papež-On runningGlavni tek na 10 km
37 MarkoKrnetićMoškiEkipni tek 5,6 km
38DejanŠubaraMoškiEkipni tek 5,6 km
39AnaZajecŽenskiEkipni tek 5,6 km
40KlaraUdovičŽenskiEkipni tek 5,6 km
41PIAUTENKARŽenskiKarate klub KenseiEkipni tek 5,6 km
42NUŠASCHUMETŽenskiKarate klub KenseiEkipni tek 5,6 km
43EDVARDSCHUMETMoškiKarate klub KenseiEkipni tek 5,6 km
44MarjanPožunMoškiKarate klub KenseiEkipni tek 5,6 km
45MatjažPihlerMoškiHerz d.o.o.Glavni tek na 10 km
46TomažHutarMoškiHerz d.o.o.Glavni tek na 10 km
47TilenOsolnikMoškiHerz d.o.o.Ekipni tek 5,6 km
48LukaVrečarMoškiHerz d.o.o.Ekipni tek 5,6 km
49Nives VozeljŽenskiHerz d.o.o.Ekipni tek 5,6 km
50MihaelaŽeljkoŽenskiHerz d.o.o.Ekipni tek 5,6 km
51MatejBerčonMoškiHerz d.o.o.Ekipni tek 5,6 km
52JakaSkubicMoškiHerz d.o.o.Ekipni tek 5,6 km
53ŠtefanijaTomažičŽenskiHerz d.o.o.Ekipni tek 5,6 km
54MarijaGroznikŽenskiHerz d.o.o.Ekipni tek 5,6 km
55LovroBučarMoškiOsnovnošolski teki
56MarijanJularicMoškiKulasiGlavni tek na 10 km
57DenisBelecMoškiGlavni tek na 10 km
58NežaMurnŽenskiKlub Litijskih in Šmarskih študentovEkipni tek 5,6 km
59VidTiliaMoškiKlub Litijskih in Šmarskih študentovEkipni tek 5,6 km
60NelKrafogelMoškiKlub Litijskih in Šmarskih študentovEkipni tek 5,6 km
61AnaPoglajenŽenskiKlub Litijskih in Šmarskih študentovEkipni tek 5,6 km
62IrenaPolanecŽenskiGlavni tek na 10 km
63MarkoAškercMoškiGlavni tek na 10 km
64AleksandraPerkoŽenskiGlavni tek na 10 km
65Srečko ObolnarMoškiDruštvo PARASGlavni tek na 10 km
66SandraŽeleznikŽenskiOtroški tek (do 5 let)
67Enea PropsŽenskiOsnovnošolski teki
68MarkoTomažinMoškiMarathon Novo mestoGlavni tek na 10 km
69SandaZukicŽenskiGlavni tek na 10 km
70EvaRozinaŽenskiOsnovnošolski teki
71MatjažVečernikMoškiGlavni tek na 10 km
72NIKAMLAKERŽenskiOsnovnošolski teki
73AlenZukićMoškiGlavni tek na 10 km
74AdisPjanićMoškiGlavni tek na 10 km
75RokRovšekMoškiMC IN KLIŠEGlavni tek na 10 km
76SebastijanDragarMoškiGlavni tek na 10 km
77JakobKlenovšekMoškiGlavni tek na 10 km
78JureKlenovšekMoškiOsnovnošolski teki
79LukaKlenovšekMoškiOsnovnošolski teki
80Jakob Horvat MoškiGlavni tek na 10 km
81UrošJovanovčMoškiGlavni tek na 10 km
82ŠtefanLešnikMoški--Glavni tek na 10 km
83DenisBelecMoškiGlavni tek na 10 km
84JanezSavšekMoškiHerz d.o.o.Glavni tek na 10 km
85DušanJovanovićMoškiŠILT Šmarski in Litijski tekačiGlavni tek na 10 km
86AnaPodlipnikŽenskiŠiltGlavni tek na 10 km
87MatejBajdeMoškiOSNOVNA ŠOLA GRADECEkipni tek 5,6 km
88PetraKobeŽenskiOSNOVNA ŠOLA GRADECEkipni tek 5,6 km
89ErvinMlekužMoškiOSNOVNA ŠOLA GRADECEkipni tek 5,6 km
90AndrejkaSetničarŽenskiOSNOVNA ŠOLA GRADECEkipni tek 5,6 km
91AndrejaBregar RopŽenskiOSNOVNA ŠOLA GRADEC 1Ekipni tek 5,6 km
92ŠpelaKovičŽenskiOSNOVNA ŠOLA GRADEC 1Ekipni tek 5,6 km
93AleksandraKrncŽenskiOSNOVNA ŠOLA GRADEC 1Ekipni tek 5,6 km
94MarušaKrncŽenskiOSNOVNA ŠOLA GRADEC 1Ekipni tek 5,6 km
95TjašaKončinaŽenskiOSNOVNA ŠOLA GRADEC 2Ekipni tek 5,6 km
96NivesKoželjŽenskiOSNOVNA ŠOLA GRADEC 2Ekipni tek 5,6 km
97MajaLenartŽenskiOSNOVNA ŠOLA GRADEC 2Ekipni tek 5,6 km
98SandraŽeleznikŽenskiOSNOVNA ŠOLA GRADEC 2Ekipni tek 5,6 km
99BlažBrilejMoškiSTARŠI OŠ GRADEC 1Ekipni tek 5,6 km
100LukaDobrunMoškiSTARŠI OŠ GRADEC 1Ekipni tek 5,6 km
101RenataStrmecŽenskiSTARŠI OŠ GRADEC 1Ekipni tek 5,6 km
102BrankaŠtempiharŽenskiSTARŠI OŠ GRADEC 1Ekipni tek 5,6 km
103ZvoneDrobežMoškiSTARŠI OŠ GRADEC 2Ekipni tek 5,6 km
104AnžeIndofMoškiSTARŠI OŠ GRADEC 2Ekipni tek 5,6 km
105SašaIstenič KotarŽenskiSTARŠI OŠ GRADEC 2Ekipni tek 5,6 km
106NuškaMlekužŽenskiSTARŠI OŠ GRADEC 2Ekipni tek 5,6 km
107NikaKobe HauptmanŽenskiVRTEC LITIJAOtroški tek (do 5 let)
108IngridŽeleznikŽenskiŠD MaisterEkipni tek 5,6 km
109Mario JapićMoškiŠD MaisterEkipni tek 5,6 km
110NinaKukmanŽenskiŠD MaisterEkipni tek 5,6 km
111TomažKosMoškiŠD MaisterEkipni tek 5,6 km
112MajaŠkrbecŽenskiEkipni tek 5,6 km
113Eva BašŽenskiEkipni tek 5,6 km
114AlešŠmejcMoškiEkipni tek 5,6 km
115MaticŠkrbecMoškiEkipni tek 5,6 km
116TatjanaPrimcŽenskiEkipni tek 5,6 km
117TadejaPeneŽenskiEkipni tek 5,6 km
118AndrejBolteMoškiEkipni tek 5,6 km
119TilenMedvedMoškiEkipni tek 5,6 km
120SašSlokan TopolinjakMoškiOŠ litijaOsnovnošolski teki
121KarmenJanekovičŽenskiGlavni tek na 10 km
122majdacigoleŽenskixGlavni tek na 10 km
123TomažGornikMoškiPlaninsko društvo LitijaGlavni tek na 10 km
124Ana JereŽenskiPlaninsko društvo LitijaOsnovnošolski teki
125Jerca Julija JereŽenskiPlaninsko društvo LitijaOsnovnošolski teki
126Vita Viktorija JereŽenskiPlaninsko društvo LitijaOsnovnošolski teki
127MatevžGrošeljMoškiPlaninsko društvo LitijaOsnovnošolski teki
128MARTINTOMCMoškiOsnovnošolski teki
129AleksandrPletnevMoškiGlavni tek na 10 km
130KlemenŽnidarMoškiŠiltGlavni tek na 10 km
131NikOkornMoškiSrednješolski tek 3,6 km
132IvanKaduncMoškiOtroški tek (do 5 let)
133FilipFeleMoškiŠILTGlavni tek na 10 km
134NatašaČož MaverŽenskiŠILTGlavni tek na 10 km
135TinkaraMaverŽenskiOtroški tek (do 5 let)
136PIKAERŽENŽenskiOtroški tek (do 5 let)
137DavidBorišekMoškiOtroški tek (do 5 let)
138NadjaBorišekŽenskiOsnovnošolski teki
139DonMoharMoškiKonjeniško Društvo Jesenje - GeossGlavni tek na 10 km
140MajMoharMoškiKonjeniško Društvo Jesenje - GeossGlavni tek na 10 km
141ŽanŠeverkarMoškiKonjeniško Društvo Jesenje - GeossGlavni tek na 10 km
142PatrikHorvatMoškiKonjeniško Društvo Jesenje - GeossGlavni tek na 10 km
143KlemenKolarMoškiKonjeniško Društvo Jesenje - GeossGlavni tek na 10 km
144MatejaŠtrajharŽenskiOtroški tek (do 5 let)
145PRIMOŽPREMKMoškiKONJENIŠKO DRUŠTVO JESENJE - GEOSSGlavni tek na 10 km
146NejaMeserkoMoškiOtroški tek (do 5 let)
147TidMeserko KraljMoškiOtroški tek (do 5 let)
148IrisP\'eskarŽenskiPŠD NLPOsnovnošolski teki
149NoemiKmetič KazičŽenskiPŠD NLPOsnovnošolski teki
150LaraPermeŽenskiPŠD NLPOsnovnošolski teki
151ZaraLevičnikŽenskiPŠD NLPOsnovnošolski teki
152PiaPregelŽenskiPŠD NLPOsnovnošolski teki
153NikaŠinkovecŽenskiPŠD NLPOsnovnošolski teki
154NikaVodnik KonciljaŽenskiPŠD NLPOsnovnošolski teki
155ElaKasliŽenskiPŠD NLPOsnovnošolski teki
156AljaŽlogarŽenskiPŠD NLPOsnovnošolski teki
157NikaLapornik TomažinŽenskiPŠD NLPOsnovnošolski teki
158NejaJužnikŽenskiPŠD NLPOsnovnošolski teki
159EvaOstrežŽenskiPŠD NLPOsnovnošolski teki
160Blaž LambergarMoškiLAMFITEkipni tek 5,6 km
161BlažLambergarMoškiLAMFITEkipni tek 5,6 km
162SaraUštarŽenskiPŠD NLPOsnovnošolski teki
163PiaŠtrusŽenskiPŠD NLPOsnovnošolski teki
164KlaraMahkovic LamvošekŽenskiOsnovnošolski teki
165LauraMahkovic LamovšekŽenskiPŠD NLPOsnovnošolski teki
166AnjaGortaŽenskiPŠD NLPOsnovnošolski teki
167TeaVozelŽenskiPŠD NLPOsnovnošolski teki
168LeonieVrtačnik HorvatŽenskiPŠD NLPSrednješolski tek 3,6 km
169MašaŠtrusŽenskiPŠD NLPOsnovnošolski teki
170Andrej JamnikMoškiLAMFITEkipni tek 5,6 km
171Lejla LjubijankicŽenskiVrtac najdihojcaOtroški tek (do 5 let)
172KiaraGabrovecŽenskiOtroški tek (do 5 let)
173VidŠčavničarMoškiOtroški tek (do 5 let)
174VanjaStanojevičŽenskiOtroški tek (do 5 let)
175NikKlopčičMoškiOsnovnošolski teki
176LanKlopčičMoškiOtroški tek (do 5 let)
177INJAŽAKELJŽenskiOtroški tek (do 5 let)
178SARAŽAKELJŽenskiOtroški tek (do 5 let)
179MatjažSenicaMoškiGlavni tek na 10 km
180PatrikAufličMoškiOtroški tek (do 5 let)
181BrinaKramžarŽenskiOtroški tek (do 5 let)
182BrinaKramžarŽenskiOtroški tek (do 5 let)