NoImePriimekSpolKlub/DruštvoIzberi tekPlačano
1TinatestŽenskiGlavni tek na 10 km
2AnžeForteMoškiGlavni tek na 10 km
3NalForteMoškiOsnovnošolski teki
4RosvitaPavlinŽenskiGlavni tek na 10 km
5SabinaPodbevšekŽenskiOŠ DobrovaOsnovnošolski teki
6POLONALOGARŽenskiMETREL HORJULGlavni tek na 10 km
7JankoLogarMoškiMETREL HORJULGlavni tek na 10 km
8EvaLogarŽenskiMETREL HORJULGlavni tek na 10 km
9UrškaLamovecŽenskiPedagoška fakultetaGlavni tek na 10 km
10NedimSmajlovicMoškiGlavni tek na 10 km
11Martina Padar ŽenskiFitnes Energy Ivančna Gorica Glavni tek na 10 km
12JasminaPeterleŽenskiGlavni tek na 10 km
13MatejVerbajsMoškiGlavni tek na 10 km
14ŽigaSajovicMoškiGlavni tek na 10 km
15ErikAdamljeMoškiOtroški tek (do 5 let)
16MARIELATODOROVIČŽenskiŠPORTNO DRUŠTVO PREDILECGlavni tek na 10 km
17dušan murgeljMoškiGlavni tek na 10 km
18klemenmurgeljMoškiOsnovnošolski teki
19nejcmurgeljMoškiOsnovnošolski teki
20Zdenka NenaŠerbinek ŽenskiGlavni tek na 10 km
21Nataša Šerbinek ŽenskiGlavni tek na 10 km
22AnjaStadler ŽenskiGlavni tek na 10 km
23NejcZavrsnikMoškiOsnovnošolski teki
24MatejBajdeMoškiŠD Partizan DolskoGlavni tek na 10 km
25ZojaBajdeŽenskiOsnovnošolski teki
26BojanKopač MoškiGlavni tek na 10 km
27LeonŽeleznikMoškiOtroški tek (do 5 let)
28Primož KotarMoškiOtroški tek (do 5 let)
29Patricija KotarŽenskiOsnovnošolski teki
30erminmujicMoškiGlavni tek na 10 km
31PatrikCeglar ČakšMoškiOŠ GRDEC, POŠ JEVNICAOsnovnošolski teki
32BORISMIKLAVČIČMoškiGlavni tek na 10 km
33ELINMIKLAVČIČŽenskiOtroški tek (do 5 let)
34DenisAgovićMoškiSrednješolski tek 3,6 km
35BenjaminBrazdaMoškiOtroški tek (do 5 let)
36mirancvetMoškiKGT Papež-On runningGlavni tek na 10 km
37 MarkoKrnetićMoškiEkipni tek 5,6 km
38DejanŠubaraMoškiEkipni tek 5,6 km
39AnaZajecŽenskiEkipni tek 5,6 km
40KlaraUdovičŽenskiEkipni tek 5,6 km
41PIAUTENKARŽenskiKarate klub KenseiEkipni tek 5,6 km
42NUŠASCHUMETŽenskiKarate klub KenseiEkipni tek 5,6 km
43EDVARDSCHUMETMoškiKarate klub KenseiEkipni tek 5,6 km
44MarjanPožunMoškiKarate klub KenseiEkipni tek 5,6 km
45MatjažPihlerMoškiHerz d.o.o.Glavni tek na 10 km
46TomažHutarMoškiHerz d.o.o.Glavni tek na 10 km
47TilenOsolnikMoškiHerz d.o.o.Ekipni tek 5,6 km
48LukaVrečarMoškiHerz d.o.o.Ekipni tek 5,6 km
49Nives VozeljŽenskiHerz d.o.o.Ekipni tek 5,6 km
50MihaelaŽeljkoŽenskiHerz d.o.o.Ekipni tek 5,6 km
51MatejBerčonMoškiHerz d.o.o.Ekipni tek 5,6 km
52JakaSkubicMoškiHerz d.o.o.Ekipni tek 5,6 km
53ŠtefanijaTomažičŽenskiHerz d.o.o.Ekipni tek 5,6 km
54MarijaGroznikŽenskiHerz d.o.o.Ekipni tek 5,6 km
55LovroBučarMoškiOsnovnošolski teki
56MarijanJularicMoškiKulasiGlavni tek na 10 km
57MarijanJularicMoškiKulasiGlavni tek na 10 km
58MarijanJularicMoškiKulasiGlavni tek na 10 km
59MarijanJularicMoškiKulasiGlavni tek na 10 km
60DenisBelecMoškiGlavni tek na 10 km
61MarijanJularicMoškiKulasiGlavni tek na 10 km
62MarijanJularicMoškiKulasiGlavni tek na 10 km
63NežaMurnŽenskiKlub Litijskih in Šmarskih študentovEkipni tek 5,6 km
64VidTiliaMoškiKlub Litijskih in Šmarskih študentovEkipni tek 5,6 km
65NelKrafogelMoškiKlub Litijskih in Šmarskih študentovEkipni tek 5,6 km
66AnaPoglajenŽenskiKlub Litijskih in Šmarskih študentovEkipni tek 5,6 km
67IrenaPolanecŽenskiGlavni tek na 10 km
68MarijanJularicMoškiKulasiGlavni tek na 10 km
69MarijanJularicMoškiKulasiGlavni tek na 10 km
70MarkoAškercMoškiGlavni tek na 10 km
71AleksandraPerkoŽenskiGlavni tek na 10 km
72MarijanJularicMoškiKulasiGlavni tek na 10 km
73Srečko ObolnarMoškiDruštvo PARASGlavni tek na 10 km
74SandraŽeleznikŽenskiOtroški tek (do 5 let)
75Enea PropsŽenskiOsnovnošolski teki