NoImePriimekSpolKlub/DruštvoIzberi razdaljo teka
1TinatestŽenskiProtime.siGLAVNI TEK 4.0km in 4.8km
2VitaŠtefančičŽenskiAK OrmožGLAVNI TEK 4.0km in 4.8km
3RobertMlakarMoškiAK OrmožGLAVNI TEK 4.0km in 4.8km
4NušaŠtefančičŽenskiAK OrmožGLAVNI TEK 4.0km in 4.8km
5BlažOrešnikMoškiAK OrmožGLAVNI TEK 4.0km in 4.8km
6AljažIvanuša MoškiAk OrmoužGLAVNI TEK 4.0km in 4.8km
7AndrejaGorčanŽenskiPulse PerformanceGLAVNI TEK 4.0km in 4.8km
8Tomaž RepMoškiAk Ormož GLAVNI TEK 4.0km in 4.8km
9DavidSinkovičMoškiAD OlimpikGLAVNI TEK 4.0km in 4.8km
10AnicaTernovšek BartoliniŽenskiMajstri LenartGLAVNI TEK 4.0km in 4.8km
11DaniloDvoršakMoškiMajstri LenartGLAVNI TEK 4.0km in 4.8km
12MarušaStermecki PuklŽenskitek.siGLAVNI TEK 4.0km in 4.8km
13BrinaTernovšekŽenskiŠportno društvo BanibriGLAVNI TEK 4.0km in 4.8km
14PetraJenkoŽenskiAk OrmožGLAVNI TEK 4.0km in 4.8km
15Janez Matej MoškiŠD Gamsi Žahenberc GLAVNI TEK 4.0km in 4.8km
16Janez Matej MoškiŠD Gamsi Žahenberc Družinski tek
17ValentinaGjuraŽenskiAK OrmožGLAVNI TEK 4.0km in 4.8km
18BožoGerlicaMoškiAK OrmožGLAVNI TEK 4.0km in 4.8km
19PetraGjura ŠtuclŽenskiBrezGLAVNI TEK 4.0km in 4.8km
20Mateja Horvat ŽenskiBrezGLAVNI TEK 4.0km in 4.8km
21MihaPodplatnikMoškiTR33ZGLAVNI TEK 4.0km in 4.8km
22MihaKvederMoškiAD ŠtajerskaGLAVNI TEK 4.0km in 4.8km
23KlaraNemecŽenskiAd StajerskaGLAVNI TEK 4.0km in 4.8km
24SašoPečnikMoškiAK OrmožGLAVNI TEK 4.0km in 4.8km
25JakaKövešMoškiFreeGLAVNI TEK 4.0km in 4.8km
26KatarinaSočičŽenskiŠD VanečaGLAVNI TEK 4.0km in 4.8km
27UrškaPolajnarŽenskiAk ormožGLAVNI TEK 4.0km in 4.8km
28NinaAlt DomaŽenskiAK OrmožGLAVNI TEK 4.0km in 4.8km
29MitjaPajekMoškiŠD VičanciGLAVNI TEK 4.0km in 4.8km
30AlojzToplakMoškiSamostojenGLAVNI TEK 4.0km in 4.8km
31PiaRajhŽenskiŠportna šola DADAOtroški teki
32Zoja RajhŽenskiŠportna šola DADAOtroški teki
33Samo FtičarMoškiŠportna šola DADAOtroški teki
34Ana PintaričŽenskiŠportna šola DADAOtroški teki
35ZdenkoMrazMoškiAD ŠtajerskaGLAVNI TEK 4.0km in 4.8km
36RenataVetrihŽenskiAD ŠtajerskaGLAVNI TEK 4.0km in 4.8km
37ŠpelaGonzaŽenskiAD ŠtajerskaGLAVNI TEK 4.0km in 4.8km
38JanezSagadinMoškiAK OrmožGLAVNI TEK 4.0km in 4.8km
39MihaKrambergerMoškiAD štajerskaGLAVNI TEK 4.0km in 4.8km
40GregorPlavčakMoškiPlavi TeamGLAVNI TEK 4.0km in 4.8km
41A.SamirKajtezovićMoški-GLAVNI TEK 4.0km in 4.8km
42FilipKrižnikMoškiAD ŠtajerskaGLAVNI TEK 4.0km in 4.8km
43TinePuppisMoškiAd StajerskaGLAVNI TEK 4.0km in 4.8km
44MATJAŽRUSMoškiAK POMURJEGLAVNI TEK 4.0km in 4.8km
45SofijaLuskovičŽenskiŠportna šola DADAOtroški teki
46TejaRašlŽenskiŠportna šola DADAOtroški teki
47TjašaRašlŽenskiŠportna šola DADAOtroški teki
48AleksKocjanMoškiŠportna šola DADAOtroški teki
49Aljaž KocjanŽenskiŠportna šola DADAOtroški teki
50OtaŠimonŽenskiŠportna šola DADAOtroški teki
51JonŠimonŽenskiŠportna šola DADAOtroški teki
52MetaBezjakŽenskiŠportna šola DADAOtroški teki
53Aljaž ViherMoškiŠportna šola DADAOtroški teki
54AljažKovačecMoškiŠportna šola DADAOtroški teki
55Nel LukmanMoškiŠportna šola DADAOtroški teki
56JanKirbišMoškiŠportna šola DADAOtroški teki
57NikaGovedičŽenskiŠportna šola DADAOtroški teki
58UršulaPlečkoŽenskiŠportna šola DADAOtroški teki
59TejaNemecŽenskiŠportna šola DADAOtroški teki
60EdonaIseniŽenskiŠportna šola DADAOtroški teki
61Jakob PlehŽenskiŠportna šola DADAOtroški teki
62LarsKolarMoškiŠportna šola DADAOtroški teki
63BrinaKolarŽenskiŠportna šola DADAOtroški teki
64LanaBorkoŽenskiNK SrediščeOtroški teki
65SvitŠkoflekMoškiŠportna šola DADAOtroški teki
66JankoVerčkoMoškiFlying LizardsGLAVNI TEK 4.0km in 4.8km
67MatejMoravecMoški-GLAVNI TEK 4.0km in 4.8km
68KlaraKaiserŽenskiAD ŠtajerskaGLAVNI TEK 4.0km in 4.8km
69NejcPodplatnikMoški-GLAVNI TEK 4.0km in 4.8km
70Neža KristinaZelkoŽenskiŠportna šola DADAOtroški teki
71TitIvanušaMoškiŠportna šola DADAOtroški teki
72JadaFickoŽenskiŠportna šola DADAOtroški teki
73Anže KaučičMoškiŠportna šola DADAOtroški teki
74David ErmanMoškiŠportna šola DADAOtroški teki
75MaikPRijolMoškiŠportna šola DADAOtroški teki
76HanaFerenčakŽenskiSamostojnaOtroški teki
77ZalaFerenčakŽenskiSamostojnaOtroški teki
78IvanaFerenčakŽenskiSamostojnaOtroški teki
79SvitFerenčakMoškiSamostojniOtroški teki
80Maja MedvedŽenski/GLAVNI TEK 4.0km in 4.8km
81MatejŠturmMoškiSelect Box Racing TeamGLAVNI TEK 4.0km in 4.8km
82AlešZverMoškiOdranciGLAVNI TEK 4.0km in 4.8km
83LinaRotar PaušičŽenskismoveyobroci.siOtroški teki
84TINRotar PaušičMoškismoveyobroci.siOtroški teki
85Rotar PaušičRotar PaušičMoškismoveyobroci.siDružinski tek
86MartinaJanežičŽenski/GLAVNI TEK 4.0km in 4.8km
87VitoKunstekMoškiAD Slov. BistricaGLAVNI TEK 4.0km in 4.8km
88DejanPreindlMoškiPrevozi bolnikov BratoncoGLAVNI TEK 4.0km in 4.8km
89Vito KolaričMoškiSe nimamGLAVNI TEK 4.0km in 4.8km
90KarmenHercogŽenskiSd Sv. TrojicaGLAVNI TEK 4.0km in 4.8km
91LukaVodušekMoški/GLAVNI TEK 4.0km in 4.8km
92DavorinŠnajderMoškiIndividualnoGLAVNI TEK 4.0km in 4.8km
93MetaŠnajderŽenskiSamostojniDružinski tek
94VitaŠnjaderŽenskiSamostojniDružinski tek
95DavorinŠnajderMoškiSamostojniDružinski tek
96MojcaKovačičŽenskiAK OrmožGLAVNI TEK 4.0km in 4.8km
97DejanZemljaričMoškiPgd StojnciGLAVNI TEK 4.0km in 4.8km
98MinkaKumerŽenskiSamostojnoGLAVNI TEK 4.0km in 4.8km
99Alen KrabonjaMoškiRokometni kjub Jeruzalem Ormož Otroški teki
100MihaKolmančičMoškiKlub ormoških študentovTek društev
101AnjaLazarŽenski/Otroški teki
102Darko OkrešaMoškiIndividualacGLAVNI TEK 4.0km in 4.8km
103KatjaPetekŽenskiAK OrmožGLAVNI TEK 4.0km in 4.8km