NoImePriimekSpolKlub/DruštvoIzberi razdaljo
1TinatestŽenskiProtime.siMali maraton 21km
2Branko JanezRojcMoškiŠD BRAZDE VZDRŽLJIVOSTITek na 10 km - ŠK pokal
3AmalijaRojcŽenskiŠD BRAZDE VZDRŽLJIVOSTITek na 10 km - ŠK pokal
4PeterVerčkoMoškiFlying lizardsTek na 10 km - ŠK pokal
5AvgustMANFREDAMoškiFlying LizardsTek na 10 km - ŠK pokal
6NatalijaPetričŽenskiTek na 10 km - ŠK pokal
7JelkaVodaŽenskileteči kurentiTek na 10 km - ŠK pokal
8IngaVeselkoŽenskiKoroški atletski klub-BejbeTek na 10 km - ŠK pokal
9Petra Podlesnik ŽenskiTek na 10 km - ŠK pokal
10DarinkaPresečnikŽenskiMali maraton 21km
11BoštjanHorvatMoškiVEGAN.SITek na 10 km - ŠK pokal
12MartinaBukovecŽenski-Tek na 10 km - ŠK pokal
13GorazdŠuligojMoškiTriatlon Klub VelenjeMali maraton 21km
14MancaŠuligojŽenskiOtroški teki
15GordanaCvetkovićŽenskiTek na 3 km
16aleksandrafortinŽenskiAK GORICAMali maraton 21km
17Maca Juvan ŽenskiŠD RADOST Tek na 10 km - ŠK pokal
18ViljemBlatnikMoškiTK GračaTek na 10 km - ŠK pokal
19AndrejJančarMoškiLjubitelj tekaTek na 10 km - ŠK pokal
20RokKukoljMoškiFlying lizardsTek na 10 km - ŠK pokal
21DarkoBedjaničMoškiDD HbA1cTek na 10 km - ŠK pokal
22PETERPLEVČAKŽenskiwololoTek na 10 km - ŠK pokal
23FeridaStrmčnikŽenskiTek na 10 km - ŠK pokal
24BraneBreznikarMoškiMali maraton 21km
25UrošMrmoljaMoškiSLOVENJ GRADECTek na 10 km - ŠK pokal
26MATJAŽKOLARMoškiTek na 10 km - ŠK pokal
27MILENADELČNJAKŽenskiTek na 10 km - ŠK pokal
28DarkoVerešMoškiVKITŠD BakovciTek na 10 km - ŠK pokal
29Roman Jontes MoškiFlying lizardsTek na 10 km - ŠK pokal
30MarijaRojičŽenskiŠD PULZMali maraton 21km
31ADELBALČINOVIĆMoškiVKITŠD BAKOVCITek na 10 km - ŠK pokal
32JernejKovačičMoškiŠD IzlakeTek na 10 km - ŠK pokal
33AlojzUrnautMoškiŠD IzlakeTek na 10 km - ŠK pokal
34BrankoŠvajgerMoškiTS RadenskaTek na 10 km - ŠK pokal
35ERIKAJUVANŽenski/Tek na 10 km - ŠK pokal
36DejanŽoharMoškiCeljeTek na 10 km - ŠK pokal
37HijacintaŽoharŽenskiTD ŠIKTek na 10 km - ŠK pokal
38MojcaMoriŽenskiTK MežicaTek na 10 km - ŠK pokal
39MatejMoriMoškiTK MežicaTek na 10 km - ŠK pokal
40DejanHribernikMoškiAspectus športni centerTek na 10 km - ŠK pokal
41TadejŽavcerMoškiFlying lizardsTek na 10 km - ŠK pokal
42AnitaPorokŽenskiFlying lizardsTek na 10 km - ŠK pokal
43Aleš KrumpakMoškiPersonal Coach Dejanus Hribernikus ŠmarskusTek na 10 km - ŠK pokal
44MaticBombekMoškiŠD RIMTek na 10 km - ŠK pokal
45MihaelaGajserŽenskiŠD RIMTek na 10 km - ŠK pokal
46BrankoGornjakMoškiFlying lizardsTek na 10 km - ŠK pokal
47TamaraGornjakŽenskiFlying lizardsTek na 10 km - ŠK pokal
48ManuelaGolobŽenskiTek na 10 km - ŠK pokal
49Marjan RihtaričMoškiRikiteam MariborTek na 10 km - ŠK pokal
50NatalijaPristovnikŽenskiKAŠTek na 10 km - ŠK pokal
51SabinaPodbevšekŽenskiOŠ DobrovaTek na 3 km
52ŽigaVernekerMoškiKAK RavneTek na 3 km
53Ana Vita VernekerŽenskiOtroški teki
54AljošaSmolnikarMoškiHoka One OneMali maraton 21km
55FranciOblakMoškiSVIZTek na 10 km - ŠK pokal
56StefanZabretMoškiDŠRD ŠtoreMali maraton 21km
57Ana Vita VernekerŽenskiTek na 3 km
58MajaMedvedŽenskiTek na 10 km - ŠK pokal
59Matej ŠturmMoškiSelectBox Racing teamMali maraton 21km
60GregorPLAVČAKMoškiHonda TeamTek na 10 km - ŠK pokal