NoImePriimekSpolKlub/DruštvoIzberi razdaljo teka
1TinaTestŽenskiProtime.siTek na 5 km
2SlavkoKumekMoškiS.D.Snaga MariborTek na 5 km
3SašoPečnikMoški Tek na 5 km
4MatejMoravecMoški-Tek na 5 km
5ZdravkoČufarMoškiTAOTek na 5 km
6RokGodlerMoškiPosavciTek na 10 km
7MarjanVukeličMoškiZPTTek na 10 km
8BoštjanMERNIKMoškiMariborTek na 10 km
9PetraJenkoŽenskiAK OrmožTek na 5 km
10BrankoKmetičMoškiAd.štajerskaTek na 5 km
11Karli VeberMoškiTekaška vadba v MariboruTek na 5 km
12JanezSagadinMoškiAK OrmožTek na 10 km
13MatevžŠtumbergerMoški/Tek na 5 km
14PeterHorvatMoškiMolerTek na 5 km
15GalČernivecMoškiOŠ Cirkulane - ZavrčOtroški teki 2,5 km
16Špela Ilec ŽenskiOŠ Cirkulane - ZavrčOtroški teki 2,5 km
17ŽigaŠtumbergerMoškiOŠ Cirkulane - ZavrčOtroški teki 2,5 km
18LanStrelecMoškiOŠ Cirkulane - ZavrčOtroški teki 2,5 km
19TianPoštrakMoškiOŠ Cirkulane - ZavrčOtroški teki 2,5 km
20JulijaMaučičŽenskiOŠ Cirkulane - ZavrčOtroški teki 2,5 km
21TajaŠtumbergerŽenskiOŠ Cirkulane - ZavrčOtroški teki 2,5 km
22NikBrlekMoškiOŠ Cirkulane - ZavrčOtroški teki 2,5 km
23TomažIrgoličMoškiPodjetje VAR d.o.o.Tek na 5 km
24PAVLEKLEMENČIČMoškiKD - MENGEŠTek na 5 km
25GregorKirbišMoškiAbuhiTek na 5 km
26PeterKirbišMoškiAbuhiTek na 5 km
27PetraPodlesnikŽenski/Tek na 5 km
28IztokRakušaMoškiŠd AmelaTek na 5 km
29Mojca VrablŽenskiTRIATLON KLUB 3 KMTek na 10 km
30MarijaRojičŽenskiŠD PulzTek na 5 km
31MiraPetrovičŽenski/Tek na 5 km
32AljažPrimožičMoškiMariborski tekačiTek na 5 km
33RenataVetrihŽenskiAD ŠtajerskaTek na 5 km
34AnicaLampergerŽenskiŠD Ptujska GoraTek na 5 km
35Marjan RihtaričMoškiRikiteam MariborTek na 10 km
36Marjan RihtatičMoškiRikiteam MariborTek na 5 km
37FranciKravcarMoškiTriatlon klub Novo mestoTek na 10 km
38MilanRoškarMoški/Tek na 10 km
39AleksandarRacaMoškiARK GradiskaTek na 5 km
40DarinkaVeilguniŽenskiMariborski tekaciTek na 5 km
41MarkoHorvatMoški/Tek na 10 km
42AndrejRožmarinMoškiNeTek na 5 km
43MitjaKrevsMoškiAD ŠtajerskaTek na 5 km
44ManuelaGolobŽenski-Tek na 5 km
45SeverinoOgrizekMoški/Tek na 5 km
46RokKukoljMoškiFlying lizardsTek na 10 km
47NejcKrepekMoškiMariborski tekačiTek na 10 km
48GorazdMlinaričMoškioff(Road) tekačiTek na 5 km
49AmandaPetekŽenskioff(Road) tekačiTek na 5 km
50GregorPLAVČAKMoški-Tek na 5 km
51AleksanderJokićMoški-Tek na 10 km
52KristijanTopolovecMoškiŠD PobrržjeTek na 5 km
53JurajMartinezMoškiBK Dejan Zavec GymTek na 5 km
54DarkoVerešMoškiVKITŠD BakovciTek na 5 km
55AdelBalčinovićMoškiVKITŠD BakovciTek na 5 km
56JericaKorošakŽenski-Tek na 5 km
57RadivojZavecMoški-Tek na 5 km
58IztokFisterMoškiKK TropovciTek na 10 km
59HelenaJavornikŽenskiTekaška vadba v MariboruTek na 5 km
60DarkoPetakMoškiUKS BedenecTek na 10 km
61StjepanPetakMoškiUKS BedenecTek na 10 km
62KarloHunjetMoškiUKS BedenecOtroški teki 2,5 km
63MatjažVečernikMoškiŠD HSETek na 10 km
64IztokFisterMoškiKK TropovciTek na 5 km
65DušanFisterMoškiKK TropovciTek na 10 km
66NevenČorkoMoškiAK Rudolf PerešinTek na 5 km
67Davorin LesjakMoški/Tek na 5 km
68RobertLozinšekMoškiŠD PobrežjeTek na 5 km
69AljošaFekonjaMoškiRekrativec Tek na 5 km
70IvanGolobMoškiAK OrmožTek na 5 km
71BOJANBORKOMoškiAK ORMOŽTek na 10 km
72BlažOrešnikMoškiAK OrmožTek na 5 km
73TinePuppisMoškiAD ŠTAJERSKATek na 5 km
74FilipKrižnikMoškiAD ŠtajerskaTek na 5 km
75KlaraKaiserŽenskiAD ŠatjerskaTek na 5 km
76NikaFajfarŽenskiAD ŠtajerskaTek na 5 km
77MatejaMačekŽenskiMariborski tekačiTek na 5 km
78VitoKunstekMoškiAD Slov. BistricaTek na 5 km
79MarkoŠafranMoškiAK ZabokTek na 5 km
80SUZANAMATIŽenski0Tek na 5 km
81VanjaŽuranŽenskiT FITTek na 10 km
82JožeBratušekMoškiT FITTek na 10 km
83MaticZorkoMoški/Tek na 5 km
84BorutPodgornikMoškiTekaška vadba v MariboruTek na 5 km