NoImePriimekSpolKlub/DruštvoIzberi razdaljo teka
1TinetestMoškirfdhjTek na 12,6km
2SabinaKaltenekar ŽenskiTek na 12,6km (3 krogi)
3MilanRoškarMoškiTAOTek na 12,6km (3 krogi)
4MihaBreznikMoškiTek na 12,6km (3 krogi)
5JureLončarMoškiTek na 12,6km (3 krogi)
6LukaMariničMoškiGiBitTek na 12,6km (3 krogi)
7GorazdFirmMoškiTek na 12,6km (3 krogi)
8BarbaraDimcŽenskiTek na 12,6km (3 krogi)
9VladimirHribovšekMoškitek.siTek na 4,2km (1 krog)
10milankovačevičMoški/Tek na 12,6km (3 krogi)
11ValentinNovakMoškiTek na 12,6km (3 krogi)
12Dunja Petrič ŽenskiTek na 4,2km (1 krog)
13ZLATKOVESELIČMoškiDŠK POŠTARTek na 4,2km (1 krog)
14SanelaKnezevicŽenskiTek na 4,2km (1 krog)
15LanaKotarŽenskiTek na 12,6km (3 krogi)
16DušanKotarMoškiTek na 12,6km (3 krogi)
17SandraPajkŽenskiTek na 4,2km (1 krog)
18MatijaPodjedMoškiTrgovina SamTek na 4,2km (1 krog)
19Nataša DrgancŽenskiTek na 4,2km (1 krog)
20Nataša LangŽenskiTek na 12,6km (3 krogi)
21MladenPavičMoškiSKD BankartTek na 12,6km (3 krogi)
22Urša Alauf ŽenskiTek na 12,6km (3 krogi)
23LIDIJAMEDICŽenskiTek na 4,2km (1 krog)
24Alenka BandurŽenskiŠD TrzinTek na 12,6km (3 krogi)
25AlešBratovžMoškiŠD TrzinTek na 12,6km (3 krogi)
26LovroVetršekMoški#jsnemormvodepitTek na 4,2km (1 krog)
27ŠtefanLešnikMoškiTek na 4,2km (1 krog)
28NEIHEYBAL KURNIKMoškiOtroški tek 1,2km
29TAIHEYBAL KURNIKMoškiOtroški tek 1,2km
30LucijaOplotnikŽenskiTek na 4,2km (1 krog)
31ZdravkoKreftMoškiTek na 12,6km (3 krogi)
32Ema UrbanijaŽenskiOs janka kersnika brdoOtroški tek 1,2km
33KARELKOTNIKMoškiOtroški tek 1,2km
34NatašaBrezničarŽenskiTekači z dod. vrednostjoTek na 4,2km (1 krog)
35AnaMarkeljŽenskiTekači z dod. vrednostjoTek na 4,2km (1 krog)
36MatjažVrhuncMoškiTop atletTek na 12,6km (3 krogi)
37TiborZALOKARMoškiOš.Janko Kersnik ,BlagovicaOtroški tek 1,2km
38LučkaŽeleznikŽenskiOtroški tek 1,2km
39IrenaKokŽenskiTekači z dod. vrednostjoTek na 4,2km (1 krog)
40RadoČadežŽenskiŠD PoljaneTek na 12,6km (3 krogi)
41GregorŠumMoškiTek na 4,2km (1 krog)
42Maja KovačičŽenskiTek na 4,2km (1 krog)
43VikiUršnikMoškiApartmanji Welnness KorošecTek na 12,6km (3 krogi)
44DomenIgličMoškiNK Črni GrabenOtroški tek 1,2km
45PETRAARNOLJŽenskiOtroški tek 1,2km
46GregorOsolnikMoškiAmbrož teamTek na 4,2km (1 krog)
47RubiOsolnikŽenskiOtroški tek 1,2km
48RokKolarMoškiOtroški tek 1,2km
49ŠpelaKolarŽenskiOtroški tek 1,2km
50PoloncaGričarŽenskiTek na 4,2km (1 krog)
51AnžeTomMoškiOtroški tek 1,2km
52TIBORDRČAR OVCAMoškiOŠ Brdo, NK Črni graben, TD GradiščeOtroški tek 1,2km
53GABERDRČAR OVCAMoškiNK Črni graben, TD Gradišče, Vrtec Medo Otroški tek 1,2km
54karmenpodmenikŽenskiTek na 12,6km (3 krogi)
55TilenStrmšekMoškiNK Črni grabenTek na 4,2km (1 krog)
56Sabina Kaltenekar ŽenskiTek na 4,2km (1 krog)
57ZlataŽivičŽenskiTek na 12,6km (3 krogi)
58RadoJarcMoškiTek na 12,6km (3 krogi)
59TimHribarMoškiOŠ Janka Kersnika PŠ Blagovica, Nogometni klub Črni grabenOtroški tek 1,2km
60LejlaOsolnikŽenskiTek na 4,2km (1 krog)
61MatjažPavlinMoškiOtroški tek 1,2km
62AljažOstercMoškiOtroški tek 1,2km
63Pika Mali ŽenskiOtroški tek 1,2km
64Alenka Žavbi KunaverŽenskiTek na 4,2km (1 krog)
65StojanKostanjevecMoškiPedagoška fakultetaTek na 12,6km (3 krogi)
66AndražBankoMoškiTek na 12,6km (3 krogi)
67DenidRozmanMoškiTek na 12,6km (3 krogi)
68JanČešnjevarMoškiTek na 12,6km (3 krogi)
69SARAKOPITARŽenskiOtroški tek 1,2km
70NIKOLAJKOPITARMoškiOtroški tek 1,2km
71Ajdin SkenderovičMoškiNK ČRNI GRABENOtroški tek 1,2km
72AylaSkenderovičŽenskiNK ČRNI GRABENOtroški tek 1,2km
73GAŠPERVAJDEMoškiOtroški tek 1,2km
74ANJAPERVINŠEKŽenskiOtroški tek 1,2km
75MihaDragarMoškiOtroški tek 1,2km
76MojcaHaložanŽenskiLj. TekaćiTek na 12,6km (3 krogi)
77FranciHaložanMoškiLj. TekačiTek na 4,2km (1 krog)
78KatjaLavričŽenskiOS Janka Kersnika BrdoOtroški tek 1,2km
79LucijaLavričŽenskiOS Janka Kersnika BrdoOtroški tek 1,2km
80Matej LetojneMoškiŠd Team Mozirje / Oš Janka Kersnika BrdoTek na 12,6km (3 krogi)
81KatarinaRobnikŽenskiTek na 12,6km (3 krogi)
82BarbkaPodbregarŽenskiTek na 12,6km (3 krogi)
83RokRazboršekMoškiTek na 4,2km (1 krog)
84JulijaDimcŽenskiOtroški tek 1,2km
85ZarjaPertinačŽenskiPŠ BlagovicaOtroški tek 1,2km
86NejcPertinačMoškiNK Črni grabenOtroški tek 1,2km
87TadejNadvešnikMoškiTek na 12,6km (3 krogi)
88JanezGolja MoškiAK Domžale Tek na 4,2km (1 krog)