NoImePriimekSpolIzberi razdaljoPlačano
1TinatestŽenski10 km - Štajersko Koroški pokal
2AvgustMANFREDAMoški10 km - Štajersko Koroški pokal
3Mitja PlazovnikMoški10 km - Štajersko Koroški pokal
4Branko JanezRojcMoški10 km - Štajersko Koroški pokal
5Amalija RojcŽenski10 km - Štajersko Koroški pokal
6PETERPLEVČAKMoški10 km - Štajersko Koroški pokal
7ViljemBlatnikMoški10 km - Štajersko Koroški pokal
8JernejKovačičMoški10 km - Štajersko Koroški pokal
9TatjanaPolakŽenski10 km - Štajersko Koroški pokal
10DarinkaPresečnikŽenski10 km - Štajersko Koroški pokal
11Petra Podlesnik Ženski10 km - Štajersko Koroški pokal
12BoštjanHorvatMoški10 km - Štajersko Koroški pokal
13MartinaBukovecŽenski10 km - Štajersko Koroški pokal
14JankoVrečkoMoški10 km - Štajersko Koroški pokal
15SilvesterJemenšekMoški10 km - Štajersko Koroški pokal
16BarbaraBrezovnikŽenski5 km
17BarbaraBrezovnikŽenski5 km
18TeodoraSmolarŽenski5 km
19MitjaPlazovnikMoški10 km - Štajersko Koroški pokal
20SIMONZALOŽNIKMoški10 km - Štajersko Koroški pokal
21SlavkoKumekMoški5 km
22DarkoSmokie MoriMoški10 km - Štajersko Koroški pokal
23NatalijaPristovnikŽenski10 km - Štajersko Koroški pokal
24AndrejVersovnikMoški10 km - Štajersko Koroški pokal
25VidVersovnikMoškiUlični teki za otroke (200, 500 in 1000 m)
26Maca Juvan Ženski10 km - Štajersko Koroški pokal
27DejanHribernikMoški10 km - Štajersko Koroški pokal
28martin GrosMoški5 km
29Lun KarelGrosMoški5 km
30KatjaGliebeŽenski10 km - Štajersko Koroški pokal
31UrošPavšeMoški10 km - Štajersko Koroški pokal
32Mitja JavornikMoški10 km - Štajersko Koroški pokal
33Andrej JavornikMoški10 km - Štajersko Koroški pokal
34JelkaVodaŽenski10 km - Štajersko Koroški pokal
35MatejŽeljkoMoški10 km - Štajersko Koroški pokal
36MarjanaFarazinŽenski5 km
37JakaGošnakMoškiUlični teki za otroke (200, 500 in 1000 m)
38LukaGošnak MoškiUlični teki za otroke (200, 500 in 1000 m)
39MiroslavNidorferMoški10 km - Štajersko Koroški pokal
40JanezSagadinMoški10 km - Štajersko Koroški pokal
41AnžeObrezaMoški5 km
42Tine KukoljMoški10 km - Štajersko Koroški pokal
43IvanGolobMoški10 km - Štajersko Koroški pokal
44Anton Lenart Moški10 km - Štajersko Koroški pokal
45Alen LenartMoškiUlični teki za otroke (200, 500 in 1000 m)
46GalLenartMoškiUlični teki za otroke (200, 500 in 1000 m)
47AndrejJančarMoški10 km - Štajersko Koroški pokal
48AnkaTretjakŽenski10 km - Štajersko Koroški pokal
49TilenApatMoški5 km
50VitaTretjakŽenski5 km
51SuzanaŠkrinjarŽenski10 km - Štajersko Koroški pokal
52StašŠkrinjarMoški5 km
53ŠpelaKapelŽenski10 km - Štajersko Koroški pokal
54MurrayDesrochersŽenski5 km
55MatejaSobočanŽenski5 km
56DomenŠtraserMoški10 km - Štajersko Koroški pokal
57DejanŽoharMoški10 km - Štajersko Koroški pokal
58HijacintaŽoharŽenski10 km - Štajersko Koroški pokal
59SašaKozeljŽenski10 km - Štajersko Koroški pokal
60Iztok Tomšič Moški10 km - Štajersko Koroški pokal
61Andreja Žerjav Ženski10 km - Štajersko Koroški pokal
62DejanGoleMoški5 km
63JožeDovjakMoški10 km - Štajersko Koroški pokal
64FeridaStrmćnikŽenski5 km
65IrenaHočevarŽenski5 km
66DARKO VEREŠMoški10 km - Štajersko Koroški pokal
67ADELBALČINOVIĆMoški10 km - Štajersko Koroški pokal
68JasminaGojčičŽenski5 km
69Dragana Laketić Ženski5 km
70Milorad Laketić Moški5 km
71SeverinoOgrizekMoški10 km - Štajersko Koroški pokal
72ManuelaGolobŽenski10 km - Štajersko Koroški pokal
73UrošMrmoljaMoški10 km - Štajersko Koroški pokal
74DarinkaBošnakŽenski10 km - Štajersko Koroški pokal
75MARIJA ŠKODNIKŽenski10 km - Štajersko Koroški pokal
76peterleskovšekMoški10 km - Štajersko Koroški pokal
77NejaKršinarŽenski10 km - Štajersko Koroški pokal
78Franci OblakMoški10 km - Štajersko Koroški pokal
79RobertKrofMoški10 km - Štajersko Koroški pokal
80LidijaŠavcŽenski10 km - Štajersko Koroški pokal
81MIRANČERNECMoški5 km
82TATJANATERTINEKŽenski5 km
83TAMARAGORNJAKŽenski5 km
84MATICŽVIKARTMoški5 km
85JankoVerčkoMoški10 km - Štajersko Koroški pokal
86AnitaPorokŽenski5 km
87DarkoBedjaničMoški10 km - Štajersko Koroški pokal
88SabinapodbevšekŽenski5 km
89KATJACVILAKŽenski10 km - Štajersko Koroški pokal
90AlešKrumpakMoški10 km - Štajersko Koroški pokal
91IzidorPokrivačMoški10 km - Štajersko Koroški pokal
92SnezanaLujinovicŽenski5 km
93ErnaPudgarŽenski10 km - Štajersko Koroški pokal
94RokBezlajMoški10 km - Štajersko Koroški pokal
95MihaKotnikMoški10 km - Štajersko Koroški pokal
96MarjanVukeličMoški10 km - Štajersko Koroški pokal
97TomažPritržnikMoški10 km - Štajersko Koroški pokal
98AljošaSmolnikarMoški10 km - Štajersko Koroški pokal
99Darko Mori Smokie Moški10 km - Štajersko Koroški pokal
100TinaPrušŽenskiUlični teki za otroke (200, 500 in 1000 m)
101ZoranSlemnikMoški10 km - Štajersko Koroški pokal
102MilanBedračMoški10 km - Štajersko Koroški pokal
103AlojzUrnautMoški10 km - Štajersko Koroški pokal
104RomanJontesMoški10 km - Štajersko Koroški pokal
105MarjanRihtaričMoški10 km - Štajersko Koroški pokal
106MarinaBožičŽenski10 km - Štajersko Koroški pokal
107BrankoVančekMoški5 km
108ValČiunikMoškiUlični teki za otroke (200, 500 in 1000 m)
109UmaGrešovnikŽenskiUlični teki za otroke (200, 500 in 1000 m)
110MajTomšičMoškiUlični teki za otroke (200, 500 in 1000 m)
111MihaČebulcMoškiUlični teki za otroke (200, 500 in 1000 m)
112BineAjrnikMoškiUlični teki za otroke (200, 500 in 1000 m)
113KlemenPušnikMoški10 km - Štajersko Koroški pokal
114ERIKAJUVANŽenski10 km - Štajersko Koroški pokal
115MatijaPlevnikMoški5 km
116NelKoležnik MoškiUlični teki za otroke (200, 500 in 1000 m)
117AndražPlevnikMoški5 km
118AdrijanPlevnikMoški5 km
119DoloresPlevnikŽenski5 km
120NaceUrbanclMoškiUlični teki za otroke (200, 500 in 1000 m)
121MihaelaGajserŽenski10 km - Štajersko Koroški pokal
122AnicaJurakŽenski5 km
123UrbanšturmMoški10 km - Štajersko Koroški pokal
124RokKukoljMoški5 km
125Vid VitoRepanšekMoškiUlični teki za otroke (200, 500 in 1000 m)
126VitoKunstekMoški10 km - Štajersko Koroški pokal
127UrbanPROŠTMoškiUlični teki za otroke (200, 500 in 1000 m)
128MartinaMaroltŽenski10 km - Štajersko Koroški pokal
129JureŽlogarMoški10 km - Štajersko Koroški pokal
130KIMKORBŽenskiUlični teki za otroke (200, 500 in 1000 m)
131KlaraCOFLŽenski5 km
132SašoSIRKMoški10 km - Štajersko Koroški pokal
133OžbejCOFLMoškiUlični teki za otroke (200, 500 in 1000 m)
134FaniPodkrajšekŽenski10 km - Štajersko Koroški pokal
135MajaMedvedŽenski5 km
136MatejŠturmMoški10 km - Štajersko Koroški pokal
137JožeŠkodnikMoški5 km
138SašoŠtumbergerMoškiUlični teki za otroke (200, 500 in 1000 m)
139IngaMarkovičŽenskiUlični teki za otroke (200, 500 in 1000 m)
140TadejaRavlanŽenski10 km - Štajersko Koroški pokal
141RadovanovićDorianMoškiUlični teki za otroke (200, 500 in 1000 m)
142TINAKLEMENCŽenski5 km
143JANEZJUVANMoški5 km
144UROŠKOTNIKMoški5 km
145SILVOGLAZERMoški5 km
146DRAGOJANČIČMoški5 km
147TATJANANAPEČNIKŽenski5 km
148KAZIMIRA LUŽNIKŽenski10 km - Štajersko Koroški pokal