NoImePriimekSpolIzberi razdaljoKlub/Društvo
1TinatestŽenski10 km - Štajersko Koroški pokalProtime.si
2AvgustMANFREDAMoški10 km - Štajersko Koroški pokalFlying lizards
3Mitja PlazovnikMoški10 km - Štajersko Koroški pokalFlying lizards
4Branko JanezRojcMoški10 km - Štajersko Koroški pokalŠD BRAZDE VZDRŽLJIVOSTI
5Amalija RojcŽenski10 km - Štajersko Koroški pokalŠD BRAZDE VZDRŽLJIVOSTI
6PETERPLEVČAKMoški10 km - Štajersko Koroški pokalwololo
7ViljemBlatnikMoški10 km - Štajersko Koroški pokalTK Grča Mežica
8JernejKovačičMoški10 km - Štajersko Koroški pokalŠD Izlake
9TatjanaPolakŽenski10 km - Štajersko Koroški pokal
10DarinkaPresečnikŽenski10 km - Štajersko Koroški pokal
11Petra Podlesnik Ženski10 km - Štajersko Koroški pokalFlying lizards
12BoštjanHorvatMoški10 km - Štajersko Koroški pokalVEGAN.SI
13MartinaBukovecŽenski10 km - Štajersko Koroški pokal-
14JankoVrečkoMoški10 km - Štajersko Koroški pokalAD Slov.Bistrica
15SilvesterJemenšekMoški10 km - Štajersko Koroški pokalAD Slov.Bistrica
16BarbaraBrezovnikŽenski5 km
17BarbaraBrezovnikŽenski5 km
18TeodoraSmolarŽenski5 km
19MitjaPlazovnikMoški10 km - Štajersko Koroški pokalFlying lizards
20SIMONZALOŽNIKMoški10 km - Štajersko Koroški pokalŠD OVCA Z BOVCA MISLINJA
21SlavkoKumekMoški5 kmS.D.Snaga Maribor
22DarkoSmokie MoriMoški10 km - Štajersko Koroški pokal
23NatalijaPristovnikŽenski10 km - Štajersko Koroški pokalKAŠ
24AndrejVersovnikMoški10 km - Štajersko Koroški pokal
25VidVersovnikMoškiUlični teki za otroke (200, 500 in 1000 m)
26Maca Juvan Ženski10 km - Štajersko Koroški pokalŠD RADOST
27DejanHribernikMoški10 km - Štajersko Koroški pokalAspectus športni center
28martin GrosMoški5 km
29Lun KarelGrosMoški5 km
30KatjaGliebeŽenski10 km - Štajersko Koroški pokalTriatlonski klub Ravne
31UrošPavšeMoški10 km - Štajersko Koroški pokal
32Mitja JavornikMoški10 km - Štajersko Koroški pokal
33Andrej JavornikMoški10 km - Štajersko Koroški pokal
34JelkaVodaŽenski10 km - Štajersko Koroški pokalLeteči kurenti
35MatejŽeljkoMoški10 km - Štajersko Koroški pokal
36MarjanaFarazinŽenski5 km
37JakaGošnakMoškiUlični teki za otroke (200, 500 in 1000 m)
38LukaGošnak MoškiUlični teki za otroke (200, 500 in 1000 m)
39MiroslavNidorferMoški10 km - Štajersko Koroški pokalTek - moje veselje
40JanezSagadinMoški10 km - Štajersko Koroški pokalAK Ormož
41AnžeObrezaMoški5 kmAD Hitrost
42Tine KukoljMoški10 km - Štajersko Koroški pokalFlying Lizards
43IvanGolobMoški10 km - Štajersko Koroški pokalAK Ormož
44Anton Lenart Moški10 km - Štajersko Koroški pokalSIJ
45Alen LenartMoškiUlični teki za otroke (200, 500 in 1000 m)
46GalLenartMoškiUlični teki za otroke (200, 500 in 1000 m)
47AndrejJančarMoški10 km - Štajersko Koroški pokalLjubitelj teka
48AnkaTretjakŽenski10 km - Štajersko Koroški pokal
49TilenApatMoški5 km
50VitaTretjakŽenski5 km
51SuzanaŠkrinjarŽenski10 km - Štajersko Koroški pokal
52StašŠkrinjarMoški5 km
53ŠpelaKapelŽenski10 km - Štajersko Koroški pokalŠD TAO
54MurrayDesrochersŽenski5 km
55MatejaSobočanŽenski5 kmVzajemna bejbe
56DomenŠtraserMoški10 km - Štajersko Koroški pokalTeam 82
57DejanŽoharMoški10 km - Štajersko Koroški pokalCelje
58HijacintaŽoharŽenski10 km - Štajersko Koroški pokalTD ŠIK
59SašaKozeljŽenski10 km - Štajersko Koroški pokalSK Pohorje
60Iztok Tomšič Moški10 km - Štajersko Koroški pokalSK Pohorje
61Andreja Žerjav Ženski10 km - Štajersko Koroški pokalTD ŠIK
62DejanGoleMoški5 km
63JožeDovjakMoški10 km - Štajersko Koroški pokal
64FeridaStrmćnikŽenski5 kmKak vzajemna bejbe
65IrenaHočevarŽenski5 kmFlying Lizard
66DARKO VEREŠMoški10 km - Štajersko Koroški pokalVKITŠD BAKOVCI
67ADELBALČINOVIĆMoški10 km - Štajersko Koroški pokalVKITŠD BAKOVCI
68JasminaGojčičŽenski5 km
69Dragana Laketić Ženski5 kmVzajemna Bejba
70Milorad Laketić Moški5 km
71SeverinoOgrizekMoški10 km - Štajersko Koroški pokal
72ManuelaGolobŽenski10 km - Štajersko Koroški pokal
73UrošMrmoljaMoški10 km - Štajersko Koroški pokalSLOVENJ GRADEC
74DarinkaBošnakŽenski10 km - Štajersko Koroški pokal
75MARIJA ŠKODNIKŽenski10 km - Štajersko Koroški pokalJavni zavod Spotur
76peterleskovšekMoški10 km - Štajersko Koroški pokal
77NejaKršinarŽenski10 km - Štajersko Koroški pokalKGT Papež
78Franci OblakMoški10 km - Štajersko Koroški pokalSVIZ
79RobertKrofMoški10 km - Štajersko Koroški pokal
80LidijaŠavcŽenski10 km - Štajersko Koroški pokal
81MIRANČERNECMoški5 kmAbrasiv Muta
82TATJANATERTINEKŽenski5 kmAbrasiv Muta
83TAMARAGORNJAKŽenski5 kmAbrasiv Muta
84MATICŽVIKARTMoški5 kmABRASIV MUTA
85JankoVerčkoMoški10 km - Štajersko Koroški pokalFlying lizards
86AnitaPorokŽenski5 kmFlying lizards
87DarkoBedjaničMoški10 km - Štajersko Koroški pokalDD HbA1c
88SabinapodbevšekŽenski5 km
89KATJACVILAKŽenski10 km - Štajersko Koroški pokal
90AlešKrumpakMoški10 km - Štajersko Koroški pokalTek po Šmarskih bregih
91IzidorPokrivačMoški10 km - Štajersko Koroški pokalŠKD Marjetica
92SnezanaLujinovicŽenski5 kmTk meźica
93ErnaPudgarŽenski10 km - Štajersko Koroški pokalFlaying Lizars
94RokBezlajMoški10 km - Štajersko Koroški pokalFlaying Lizars
95MihaKotnikMoški10 km - Štajersko Koroški pokalMTZB
96MarjanVukeličMoški10 km - Štajersko Koroški pokalZPT
97TomažPritržnikMoški10 km - Štajersko Koroški pokalTSK Lima
98AljošaSmolnikarMoški10 km - Štajersko Koroški pokal
99Darko Mori Smokie Moški10 km - Štajersko Koroški pokalFlying lizards
100TinaPrušŽenskiUlični teki za otroke (200, 500 in 1000 m)
101ZoranSlemnikMoški10 km - Štajersko Koroški pokal
102MilanBedračMoški10 km - Štajersko Koroški pokalŠD Izlake
103AlojzUrnautMoški10 km - Štajersko Koroški pokalŠD Izlake
104RomanJontesMoški10 km - Štajersko Koroški pokalFlying lizards
105MarjanRihtaričMoški10 km - Štajersko Koroški pokalRikiteam Maribor
106MarinaBožičŽenski10 km - Štajersko Koroški pokal/
107BrankoVančekMoški5 km/
108ValČiunikMoškiUlični teki za otroke (200, 500 in 1000 m)AK Slovenj Gradec
109UmaGrešovnikŽenskiUlični teki za otroke (200, 500 in 1000 m)Atletski klub Slovenj Gradec
110MajTomšičMoškiUlični teki za otroke (200, 500 in 1000 m)SK Pohorje
111MihaČebulcMoškiUlični teki za otroke (200, 500 in 1000 m)Atletski klub Sg
112BineAjrnikMoškiUlični teki za otroke (200, 500 in 1000 m)
113KlemenPušnikMoški10 km - Štajersko Koroški pokalK24
114ERIKAJUVANŽenski10 km - Štajersko Koroški pokal/
115MatijaPlevnikMoški5 kmAtletski klub Slovenj Gradec
116NelKoležnik MoškiUlični teki za otroke (200, 500 in 1000 m)
117AndražPlevnikMoški5 kmPrva OŠ Slovenj Gradec
118AdrijanPlevnikMoški5 km
119DoloresPlevnikŽenski5 kmAtletski klub Slovenj Gradec
120NaceUrbanclMoškiUlični teki za otroke (200, 500 in 1000 m)
121MihaelaGajserŽenski10 km - Štajersko Koroški pokalŠD RIM
122AnicaJurakŽenski5 kmKoroski atletski klub
123UrbanšturmMoški10 km - Štajersko Koroški pokal/
124RokKukoljMoški5 kmFlying lizards
125Vid VitoRepanšekMoškiUlični teki za otroke (200, 500 in 1000 m)
126VitoKunstekMoški10 km - Štajersko Koroški pokalAD Slov. Bistrica
127UrbanPROŠTMoškiUlični teki za otroke (200, 500 in 1000 m)AK Slovenj Gradec
128MartinaMaroltŽenski10 km - Štajersko Koroški pokalBiser
129JureŽlogarMoški10 km - Štajersko Koroški pokalTEK. SI
130KIMKORBŽenskiUlični teki za otroke (200, 500 in 1000 m)
131KlaraCOFLŽenski5 kmVzajemne bejbe
132SašoSIRKMoški10 km - Štajersko Koroški pokalŠD SIJ
133OžbejCOFLMoškiUlični teki za otroke (200, 500 in 1000 m)
134FaniPodkrajšekŽenski10 km - Štajersko Koroški pokalŠD Izlake
135MajaMedvedŽenski5 km
136MatejŠturmMoški10 km - Štajersko Koroški pokalSelect Box Racing team
137JožeŠkodnikMoški5 kmTD ŠiK
138SašoŠtumbergerMoškiUlični teki za otroke (200, 500 in 1000 m)
139IngaMarkovičŽenskiUlični teki za otroke (200, 500 in 1000 m)Atletski klub Slovenj Gradec
140TadejaRavlanŽenski10 km - Štajersko Koroški pokal
141RadovanovićDorianMoškiUlični teki za otroke (200, 500 in 1000 m)
142TINAKLEMENCŽenski5 km
143JANEZJUVANMoški5 km
144UROŠKOTNIKMoški5 km
145SILVOGLAZERMoški5 km
146DRAGOJANČIČMoški5 km
147TATJANANAPEČNIKŽenski5 km
148KAZIMIRA LUŽNIKŽenski10 km - Štajersko Koroški pokalATLETSKI KLUB SLOVENJ GRADEC