NoImePriimekIzberi razdaljoIzberi kategorijoIme štafete ali ekipePlačano
1AndrejZaman100 kmPosamezno
2PrimožCotič100 kmPosamezno
3IztokKobol100 kmPosamezno
4AlenkaČadež Kobol50 km5 članska štafeta (minimalno 2 ženski tekmovalki)LAHKOTNEŽI
5MatejVrtovec100 kmPosamezno
6SonjaKerkoč50 km5 članska štafeta (minimalno 2 ženski tekmovalki)
7AnjaKerševan100 km5 članska štafeta (minimalno 2 ženski tekmovalki)
8RenatoGnezda100 km5 članska štafeta (minimalno 2 ženski tekmovalki)ČIPKE
9MeriKodrič50 km5 članska štafeta (minimalno 2 ženski tekmovalki)Lahkotneži
10MILENASTIBILJ100 km5 članska štafeta (minimalno 2 ženski tekmovalki)BE GOOD
11MatejaBreščak50 km5 članska štafeta (minimalno 2 ženski tekmovalki)
12MartaMasilo50 km5 članska štafeta (minimalno 2 ženski tekmovalki)skupaj zmoremo
13AndrejMasilo50 km5 članska štafeta (minimalno 2 ženski tekmovalki)skupaj zmoremo
14MatejaProsen50 km5 članska štafeta (minimalno 2 ženski tekmovalki)Wajdušna
15JožefTomažič100 km5 članska štafeta (minimalno 2 ženski tekmovalki)VEJTR
16TatjanaBlaško50 km5 članska štafeta (minimalno 2 ženski tekmovalki)skupaj zmoremo
17MatejTrošt100 kmPosamezno
18AnjaKlančnik100 kmPosamezno
19MaricaŽen Brecelj50 km5 članska štafeta (minimalno 2 ženski tekmovalki)WAJDUŠNA
20HERMAN BAJEC100 km5 članska štafeta (minimalno 2 ženski tekmovalki)ŠKD MEKINJE
21MatejaVidemšek100 km5 članska štafeta (minimalno 2 ženski tekmovalki)ŠKD MEKINJE
22SonjaLisjak100 km5 članska štafeta (minimalno 2 ženski tekmovalki)
23StašaParadiž50 km5 članska štafeta (minimalno 2 ženski tekmovalki)Mi SMO TT BLED
24MINKAŠEBENIK100 km5 članska štafeta (minimalno 2 ženski tekmovalki)ŠKD MEKINJE
25IztokŽgavc100 km5 članska štafeta (minimalno 2 ženski tekmovalki)TVD1
26Lučka Hrovatin100 km5 članska štafeta (minimalno 2 ženski tekmovalki)Be good
27DenisSitar100 km5 članska štafeta (minimalno 2 ženski tekmovalki)Škd Mekinje
28ANAŠINIGOJ50 km5 članska štafeta (minimalno 2 ženski tekmovalki)LAHKOTNEŽI
29ZikrijaHodžić50 km5 članska štafeta (minimalno 2 ženski tekmovalki)
30HelenaMikuž50 km5 članska štafeta (minimalno 2 ženski tekmovalki)skupaj zmoremo
31SandiLičen50 km5 članska štafeta (minimalno 2 ženski tekmovalki)skupaj zmoremo
32StanislavaBatagelj50 km5 članska štafeta (minimalno 2 ženski tekmovalki)Wajdušna
33AndrejLindič100 kmPosamezno
34BrankoLavrenčič100 km5 članska štafeta (minimalno 2 ženski tekmovalki)be good
35BojanKramar100 kmPosamezno
36ANDREJVIDEMŠEK50 kmPosamezno
37NATAŠAROBNIK100 kmPosamezno
38DamjanKrejač 100 kmPosamezno/
39BOGDANROBNIK100 kmPosamezno
40MatejGrčar100 kmPosamezno
41MagdaPižent50 km5 članska štafeta (minimalno 2 ženski tekmovalki)
42BrigitaBurja100 kmPosamezno
43PETERKVAS100 kmPosamezno
44Primož Zupan 100 kmPosamezno
45ZdravkoČufar100 kmPosamezno
46AlenkaKolman100 km5 članska štafeta (minimalno 2 ženski tekmovalki)veseli berlincani
47InesKompara100 km5 članska štafeta (minimalno 2 ženski tekmovalki)
48NevenBrkić50 kmPosamezno
49AlenBrkić50 kmPosamezno
50AnejLikar50 km5 članska štafeta (minimalno 2 ženski tekmovalki)5 TEKAČEV
51BrunoRolih50 km5 članska štafeta (minimalno 2 ženski tekmovalki)ŠRD DOBLAR
52SebastjanDugar50 km5 članska štafeta (minimalno 2 ženski tekmovalki)ŠRD DOBLAR
53KlavdijaMakuc50 km5 članska štafeta (minimalno 2 ženski tekmovalki)ŠRD DOBLAR
54JanezMavretič75 kmPosamezno
55MajdaBeričič100 km5 članska štafeta (minimalno 2 ženski tekmovalki)ČIPKE
56VinkoSedej100 km5 članska štafeta (minimalno 2 ženski tekmovalki)ČIPKE
57AndrejMrak100 km5 članska štafeta (minimalno 2 ženski tekmovalki)ČIPKE
58JericaBavdaž50 km5 članska štafeta (minimalno 2 ženski tekmovalki)ŠRD DOBLAR
59MilošBavdaž50 km5 članska štafeta (minimalno 2 ženski tekmovalki)ŠRD DOBLAR
60KatjaPremrn Krašna100 km5 članska štafeta (minimalno 2 ženski tekmovalki)TVD1
61UrošSojer100 kmPosamezno
62Mirko B.Miklič100 kmPosamezno
63MojcaVidmar Šinkovec100 km5 članska štafeta (minimalno 2 ženski tekmovalki)ČIPKE
64MarkoGostečnik100 kmPosamezno
65GregorHiršman50 kmPosamezno
66VIKTOR LIČEN 50 km5 članska štafeta (minimalno 2 ženski tekmovalki)
67RenatoLešnik100 km5 članska štafeta (minimalno 2 ženski tekmovalki)Počasni a drzni
68AleksanderKompara 75 km5 članska štafeta (minimalno 2 ženski tekmovalki)POČASNI A DRZNI
69ŠpelaŠorli75 km5 članska štafeta (minimalno 2 ženski tekmovalki)
70AndrejŠorli100 km5 članska štafeta (minimalno 2 ženski tekmovalki)
71rominavelušček100 km5 članska štafeta (minimalno 2 ženski tekmovalki)
72MATEJAMAŽGON75 km5 članska štafeta (minimalno 2 ženski tekmovalki)
73StankoPregelj75 km5 članska štafeta (minimalno 2 ženski tekmovalki)Počasni a drzni
74ErikaRoner100 km5 članska štafeta (minimalno 2 ženski tekmovalki)Počasni a drzni 100
75ValterČuk75 km5 članska štafeta (minimalno 2 ženski tekmovalki)Počasni a drzni
76MartinHozjan100 km5 članska štafeta (minimalno 2 ženski tekmovalki)Počasni a drzni
77TomažŽvokelj50 km5 članska štafeta (minimalno 2 ženski tekmovalki)Nas 5
78NatašaVrtovec50 km5 članska štafeta (minimalno 2 ženski tekmovalki)Nas 5
79KristinaRoldo50 km5 članska štafeta (minimalno 2 ženski tekmovalki)Nas 5
80ALENKASIRK50 km5 članska štafeta (minimalno 2 ženski tekmovalki)Nas 5
81BORUTMALAVAŠIČ100 km5 članska štafeta (minimalno 2 ženski tekmovalki)TVD1
82AndrejBole100 km5 članska štafeta (minimalno 2 ženski tekmovalki)VEJTR
83BoštjanParadiž50 km5 članska štafeta (minimalno 2 ženski tekmovalki)Mi SMO TT BLED
84LilijanaPretnar50 km5 članska štafeta (minimalno 2 ženski tekmovalki)MI SMO TT BLED
85UršulaCrnović50 km5 članska štafeta (minimalno 2 ženski tekmovalki)MI SMO TT BLED
86DarjaJejčič100 km5 članska štafeta (minimalno 2 ženski tekmovalki)VEJTR
87BernyCeplak Poznic50 kmPosamezno
88TineValič100 km5 članska štafeta (minimalno 2 ženski tekmovalki)VEJTR
89JanjaBaloh75 km5 članska štafeta (minimalno 2 ženski tekmovalki)Telovadnica Janja
90NatašaGerič75 km5 članska štafeta (minimalno 2 ženski tekmovalki)
91Špela Perčič75 km5 članska štafeta (minimalno 2 ženski tekmovalki)Telovadnica Janja
92JožiStojc75 km5 članska štafeta (minimalno 2 ženski tekmovalki)Telovadnica Janja
93Tina Dragan75 km5 članska štafeta (minimalno 2 ženski tekmovalki)Telovadnica Janja
94Barbara Z. Mastnjak50 km5 članska štafeta (minimalno 2 ženski tekmovalki)
95FrancRozman50 km5 članska štafeta (minimalno 2 ženski tekmovalki)
96Miloš Leben50 km5 članska štafeta (minimalno 2 ženski tekmovalki)
97ZdravkoBaric100 kmPosamezno
98mirjammartini gnezda50 km5 članska štafeta (minimalno 2 ženski tekmovalki)lahkotneži
99BernardaZVIR75 kmPosamezno
100MOJCAVESEL50 km5 članska štafeta (minimalno 2 ženski tekmovalki)TT Bled
101BogdanDuh75 kmPosamezno
102MatejaDuh75 kmPosamezno
103UrošKošir100 kmPosamezno
104AndrejKodelja100 kmPosamezno
105ErikAmbrožič100 km5 članska štafeta (minimalno 2 ženski tekmovalki)TVD1
106PetraBeznik100 km5 članska štafeta (minimalno 2 ženski tekmovalki)VESELI BERLINCANI
107SpelaCvetreznik100 km5 članska štafeta (minimalno 2 ženski tekmovalki)VESELI BERLINCANI
108BlankaMarkovic Kocen100 km5 članska štafeta (minimalno 2 ženski tekmovalki)VESELI BERLINCANI
109StankoZupan100 km5 članska štafeta (minimalno 2 ženski tekmovalki)VESELI BERLINCANI
110AlenRejc100 km5 članska štafeta (minimalno 2 ženski tekmovalki) ZLATI SRČKI
111AleksanderRejc100 km5 članska štafeta (minimalno 2 ženski tekmovalki)
112SonjaLeskovar100 km5 članska štafeta (minimalno 2 ženski tekmovalki)ZLATI SRČKI
113IrisRebek100 km5 članska štafeta (minimalno 2 ženski tekmovalki)ZLATI SRČKI
114SebastjanRebek100 km5 članska štafeta (minimalno 2 ženski tekmovalki)ZLATI SRČKI
115BOJANA STIBILJ75 km5 članska štafeta (minimalno 2 ženski tekmovalki)TEKAČI KSD AJDOVŠČINA
116JANBATAGELJ75 km5 članska štafeta (minimalno 2 ženski tekmovalki)TEKAČI KSD AJDOVŠČINA
117UROŠKOMPARA75 km5 članska štafeta (minimalno 2 ženski tekmovalki)TEKAČI KSD AJDOVŠČINA
118ANDREJVALIČ75 km5 članska štafeta (minimalno 2 ženski tekmovalki)TEKAČI KSD AJDOVŠČINA
119AlenkaPremrl Lemut100 km5 članska štafeta (minimalno 2 ženski tekmovalki)VEJTR
120Simona Stollecker50 km5 članska štafeta (minimalno 2 ženski tekmovalki)Tečemo z nasmehom - Klemen Dolenc
121MatjažDovžan50 km5 članska štafeta (minimalno 2 ženski tekmovalki)Tečemo z nasmehom - Klemen Dolenc
122SaraStopar75 km5 članska štafeta (minimalno 2 ženski tekmovalki)TEKAČI KSD AJDOVŠČINA
123ZikrijaHodžić50 km5 članska štafeta (minimalno 2 ženski tekmovalki)Wajdušna
124MarkoBrescak50 km5 članska štafeta (minimalno 2 ženski tekmovalki)Rezerva :)
125KlavdijaKovač 50 km5 članska štafeta (minimalno 2 ženski tekmovalki)Tečemo z nasmehom Klemen Dolenc
126AlenkaIvačič50 km5 članska štafeta (minimalno 2 ženski tekmovalki)Tečemo z nasmehom - Klemen Dolenc
127Aleš Klemenčič50 km5 članska štafeta (minimalno 2 ženski tekmovalki)Tečemo z nasmehom - Klemen Dolenc
128NatašaVukadinović50 km5 članska štafeta (minimalno 2 ženski tekmovalki)KvadraTekači
129Darja Smrečnik50 km5 članska štafeta (minimalno 2 ženski tekmovalki)KvadraTekači
130AndrejFigar50 km5 članska štafeta (minimalno 2 ženski tekmovalki)KvadraTekači
131JanjaPrelovšek50 km5 članska štafeta (minimalno 2 ženski tekmovalki)KvadraTekači
132MarijanaČibej50 km5 članska štafeta (minimalno 2 ženski tekmovalki)KvadraTekači
133PeterKuhar100 kmPosamezno
134MiodragVujković75 kmPosamezno
135IgorAlpner100 km5 članska štafeta (minimalno 2 ženski tekmovalki)ŠKD MEKINJE
136MarjetaJerala50 kmPosamezno
137BorutJerala50 kmPosamezno
138AndrejZupan50 kmPosamezno
139BoštjanLukan50 kmPosamezno
140JANASTRAHINIČ100 km5 članska štafeta (minimalno 2 ženski tekmovalki)ŠKD MEKINJE
141Frančišek Napast100 kmPosamezno
142DejanŽibert100 kmPosamezno
143ivankavčič100 km5 članska štafeta (minimalno 2 ženski tekmovalki)4 stari in mladinka
144LojzePrimožič100 kmPosamezno
145NejcBandelj50 km5 članska štafeta (minimalno 2 ženski tekmovalki)BLKOWŠE TEAM
146Alan Štor50 km5 članska štafeta (minimalno 2 ženski tekmovalki)BLKOWŠE TEAM
147DarjaBlazinšek Remškar50 km5 članska štafeta (minimalno 2 ženski tekmovalki)BLKOWŠE TEAM
148GajaBlazinšek50 km5 članska štafeta (minimalno 2 ženski tekmovalki)BLKOWŠE TEAM
149TomažVelikonja50 km5 članska štafeta (minimalno 2 ženski tekmovalki)BLKOWŠE TEAM
150Sonja Čuk Kavčič100 km5 članska štafeta (minimalno 2 ženski tekmovalki)4 stari in mladinka
151NežkaKavčič100 km5 članska štafeta (minimalno 2 ženski tekmovalki)4 stari in mladinka
152Francrogan100 km5 članska štafeta (minimalno 2 ženski tekmovalki)4 stari in mladinka
153VandaMezgec100 km5 članska štafeta (minimalno 2 ženski tekmovalki)4 stari in mladinka