NoImePriimekSpolKlub/DruštvoIzberi razdaljoObčinsko prvenstvo (občina Zagorje)
1TinatestŽenskiProtime.siTek na 10,3 kmne
2DejanHribernikMoškiAspectus športni centerTek na 10,3 kmne
3PeterVerčkoMoškiFlying lizardsTek na 10,3 kmne
4VesnaPernekŽenskiBodifitTek na 10,3 kmne
5Branko JanezRojcMoškiŠD BRAZDE VZDRŽLJIVOSTITek na 10,3 kmda
6AmalijaRojcŽenskiŠD BRAZDE VZDRŽLJIVOSTITek na 10,3 kmda
7BogdanRobnikMoškiTsd PegazTek na 10,3 kmne
8AnžePrašnikar MoškiŠD KotredežTek na 10,3 kmda
9MarijanJularicMoškiKulasiTek na 10,3 kmda
10AvgustMANFREDAMoškiFlying LizardsTek na 10,3 kmne
11AnteBilobrkMoškiŠD IzlakeTek na 10,3 kmne
12MarušaStermeckiŽenskiTek. SiTek na 5 kmne
13PetraPodlesnikŽenskiTek na 10,3 kmne
14ŽigaSatlerMoškiTek na 10,3 kmne
15TjašaSotlarŽenskiTek na 10,3 kmne
16mirancvetMoškiKGT Papež-On runningTek na 10,3 kmne
17VenesaSmodišŽenskiTek na 10,3 kmne
18JelkaVodaŽenskileteči kurentiTek na 10,3 kmne
19MatejaBašŽenskiTek na 10,3 kmda
20MartinOcepekMoškiŠD IzlakeTek na 10,3 kmne
21MaticKljučevšekMoškiTek na 10,3 kmne
22VesnaPernekŽenskiŠD Sao ravnoTek na 10,3 kmne
23TadejŽavcerMoškiFlying lizardsTek na 10,3 kmne
24JankoVerčkoMoškiFlying lizardsTek na 10,3 kmne
25AnitaPorokŽenskiFlying lizardsTek na 10,3 kmne
26NinaErjavecŽenskiTek na 10,3 kmne
27ZdravkoČufarMoškiTAOTek na 10,3 kmne
28StašJevševarMoškiTek na 10,3 kmne
29ZlatkoVeselicMoškiDSK POSTARTek na 5 kmne
30IngaVeselkoŽenskiKoroški atletski klub-BejbeTek na 10,3 kmne
31MARTINŠKRABANJAMoškiTek na 10,3 kmda
32MatejaNovak DobajŽenskiMariborski tekači - društvo TOPTek na 10,3 kmne
33KarliVeberMoškiTekaška vadba v MariboruTek na 10,3 kmne
34FilipFeleMoškiTek na 10,3 kmne
35DavidJančičMoškiJMDTek na 10,3 kmne
36Katja Cestnik ŽenskiTek na 10,3 kmne
37DomenCestnikMoškiTek na 10,3 kmne
38MojcaJudežŽenskiTek na 10,3 kmne
39Petra GlavačŽenskiŠRD Šklendrovec Tek na 10,3 kmda
40Violeta ŽibertŽenskiŠRD Šklendrovec Tek na 10,3 kmda
41EvaRazpotnikŽenski/Tek na 10,3 kmne
42UrbanŠturmMoški/Tek na 10,3 kmne
43UrhGrabnarMoškiNK RudarTek na 10,3 kmne
44DeanBenedikMoškiTrbovljeTek na 10,3 kmne
45MitjaGrabnarMoškiRavenska vasTek na 10,3 kmne
46DušanJovanovićMoškiŠILT Šmarski in Litijski tekačiTek na 10,3 kmne
47NatalijaPristovnikŽenskiKAŠTek na 10,3 kmne
48bojanaurbanijaŽenskiŠD TrimusTek na 10,3 kmda
49UrbanKovačičMoškiTek na 10,3 kmda
50BenjaminPovirkMoškiŠD KotredežTek na 10,3 kmda
51JožeCelestinaMoški3musTek na 10,3 kmda
52StankaCelestinaŽenski3musTek na 10,3 kmda
53NežaCelestinaŽenski3musTek na 10,3 kmda
54ulasotenšekŽenskiTek na 10,3 kmne
55KristinaArhŽenskiŠD IzlakeTek na 10,3 kmda
56JustinaKoprivšekŽenskiTek na 10,3 kmne
57AndrejHudomaljMoškiŠD KotredežTek na 10,3 kmda
58JožeMori MoškiKVK koerner wies td šikTek na 10,3 kmne
59SnežanaLujinovićŽenskiwiesTek na 10,3 kmne
60Maca Juvan ŽenskiŠD RADOST Tek na 10,3 kmne
61DomenDrnovšekMoškiŠD KotredežTek na 10,3 kmda
62LidijaJohanŽenskiTek na 10,3 kmne
63DarkoVerešMoškiVKITŠD BakovciTek na 10,3 kmne
64PETERGALEMoškiTek na 10,3 kmne
65JožeČečeličMoškiTek na 10,3 kmda
66PeterBunjevacMoškiTek na 10,3 kmda
67JankoZeleznikarMoškiNŠD MedvodeTek na 10,3 kmne
68BoštjanHorvatMoškiVEGAN.SITek na 10,3 kmne
69MartinaBukovecŽenski-Tek na 10,3 kmne
70BorutVozeljMoškiDruštvo SinergijaTek na 10,3 kmda
71AlešGoršekMoškiŠD TrimusTek na 10,3 kmda
72DušanSlokanMoškiŠD KotredežTek na 10,3 kmne
73Marjan RihtaričMoškiRikiteam MariborTek na 10,3 kmne
74BorutNovšakMoškiŠD TrimusTek na 10,3 kmda
75AndražVidicMoškiBar SlaviTek na 10,3 kmda
76URŠAMALI PISEKŽenskiTek na 10,3 kmne
77JakobKlenovšekŽenskiTek na 10,3 kmne
78SebastijanDragarMoškiTek na 10,3 kmne
79ŠpelaNovakŽenskiTek na 10,3 kmne
80leačebinŽenskišd rav enska vasTek na 5 kmda
81marjan RosičebinMoški Š D Ravenska vas š d Ravenska vasTek na 5 kmda
82Tomaž Veternik MoškiTek na 10,3 kmda
83RokRazboršekŽenski3musTek na 10,3 kmne
84MatejRazboršekMoškiŠdtrimusTek na 10,3 kmne
85ManuelaGolobŽenskiTek na 10,3 kmne
86SeverinoOgrizekMoškiTek na 10,3 kmne
87ŠtefanFeleMoškiTek na 10,3 kmda
88LucijaOplotnikŽenski3musTek na 10,3 kmne
89Žan-Mišel JermanMoškiTek na 10,3 kmne
90ZoranNovsakMoški3musTek na 10,3 kmda
91VladimiraIvančičŽenski/Tek na 10,3 kmne
92FrancIvančičMoškiŠD NanosTek na 10,3 kmne
93Žan LukaOstrožnikMoškiTek na 10,3 kmda
94DejanŽoharMoškiCeljeTek na 10,3 kmne
95HijacintaŽoharŽenskiTD ŠIKTek na 10,3 kmne
96UrošJovanovičMoškiRENT JET-SKITek na 10,3 kmne
97ŠtefanRobičMoškiMaratonsko društvo RobičTek na 10,3 kmne
98RokKukoljMoškiFlying lizardsTek na 10,3 kmne
99RokZajecMoškiTek na 10,3 kmda
100NikoBergantMoškiKinVitalTek na 10,3 kmne
101MiroRadosavljevićMoškiPASCOFIX running team SloveniaTek na 10,3 kmne
102UrošRadosavljevićMoškiPASCOFIX running team SloveniaTek na 10,3 kmne
103PeterRadosavljevićMoškiPASCOFIX running team SloveniaTek na 10,3 kmne
104AlešSmodičMoškiKD HrastnikTek na 10,3 kmne
105ERIKAJUVANŽenski/Tek na 10,3 kmne
106Tadeja MarsŽenskiSVIZ ZASAVJETek na 10,3 kmne
107DavorGrabnarMoškiIzlakeTek na 10,3 kmda
108AntonGrabnarMoškiIzlakeTek na 10,3 kmda
109TilenKovačičMoškiŠD IzlakeTek na 10,3 kmda
110AleksanderCilenšekMoškiTek na 10,3 kmne
111PeterVidmarMoškiTek na 10,3 kmne
112MatejaDrnovšekŽenskiKK Zagorska dolinaTek na 10,3 kmne
113RenataVetrihŽenskiAD ŠtajerskaTek na 10,3 kmne
114AndrejaŽerjavŽenskiTD ŠikTek na 10,3 kmne
115IztokOstrožnikMoškiTek na 10,3 kmda
116JožeŽupanMoškiVzajemna klubTek na 10,3 kmne
117LucijaArhŽenski/Tek na 10,3 kmda
118RudiJužinaMoškiTek na 10,3 kmda
119AngeloKoricaMoškiTek na 10,3 kmne
120HasibBecirocicMoškiHrastnikTek na 10,3 kmne
121AlešKrumpakMoškiTekaški Klub Šmarje Pri Jelšah brez MajcTek na 10,3 kmne